Шановні споживачі комунальних послуг
КП "Комунсервіс"!
На період воєнного стану українці офіційно звільняються від усіх санкцій за борги щодо спожитих комунальних послуг. Для того, щоб населення міста Хорола отримувало комунальні послуги в повному обсязі, КП "Комунсервіс" працює в штатному режимі. Працівники комунальної служби продовжують добросовісно виконувати свою роботу: споживачам надаються послуги з водопостачання, водовідведення, вчасно вивозиться сміття. Для того, щоб галузь жкг належно функціонувала і працівники отримували заробітну плату, необхідно платити за спожиті послуги! Нагадуємо Вам про діючі на поточний період тарифи для населення:
№ п/п |
Послуга |
Тариф (щомісячний розмір плати для населення) |
Термін дії |
❶ | Вивезення (перевезення) та захоронення твердих побутових відходів (ТПВ) (сміття) |
1) 13,47 грн. з ПДВ для 1 мешканця багатоквартирного будинку; 2) 15,72 грн. з ПДВ для 1 мешканця індивідуального будинку |
З 1 квітня 2020 року |
❷ |
Водопостачання |
21,80 грн. з ПДВ за 1 м³ (до грудня 2024 року включно оплата здійснюється за тарифом 17,40 грн. з ПДВ за 1 м³) Для юридичних осіб – 32,50 грн. з ПДВ за 1 м³ |
З 01 січня 2025 року |
❸ |
Водовідведення |
22,40 грн. з ПДВ за 1 м³ (до грудня 2024 включно оплата здійснюється за тарифом 18,87 грн. з ПДВ за 1 м³) Для юридичних осіб – 34,80 грн. з ПДВ за 1 м³ |
З 01 січня 2025 року |
Національна служба посередництва і примирення (НСПП) входить до структури державного апарату і як орган державної влади бере участь у здійсненні функцій держави. Мета Служби – поліпшення стану трудових відносин, запобігання виникненню та сприяння вирішенню колективних трудових спорів.
Український культурний фонд – державний інвестор розвитку культури та креативних індустрій України. Інституція заснована у 2017 році на підставі Закону України «Про Український культурний фонд». Підтримка індивідуальних, національних та міжнародних культурно-мистецьких проєктів здійснюється на конкурсних засадах в межах семи секторів: аудіальне мистецтво, візуальне мистецтво, аудіовізуальне мистецтво, культурна спадщина, літературна справа, перформативне та сценічне мистецтво, культурні та креативні індустрії.
У всьому світі 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Свято започаткували в 1999 році під час 30-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО. Це свято покликане захистити мовну та культурну різноманітність. Мова – це генетичний код нації, у якому сплелося все: історія народу, його світогляд, інтелектуальне, культурне та духовне життя багатьох поколінь.
Щоденно серця українців переповнюються нестерпним болем втрат. Поки на міжнародній політичній арені вирішується доля України у лабіринтах змов із країною-терористом, у несправедливій війні ми втрачаємо найкращих. Нашу націю нищать, з нашою країною не рахуються і таке не пробачається. Тим більше не пробачаються загублені життя Захисників, які з честю стали на захист рідної землі. Не пробачаються загублені життя і зламані долі мільйонів мирних українців.
20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Революція Гідності увійшла у новітню Історію України, як справжній подвиг боротьби за свободу та гідність. Небесна Сотня – перші Герої російсько-української війни, які поклали життя на вівтар свободи.
20 лютого у базовому будинку культури відбувся благодійний тематичний захід, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні. Цього дня ми згадуємо тих, хто віддав своє життя за честь, гідність і свободу кожного з нас. Взимку 2014 року на Майдані пліч-о-пліч стояли українці, вірмени, білоруси – їх об’єднала одна мрія та одна надія.
День Героїв Небесної Сотні відзначають щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні” від 11 лютого 2015 року № 69/2015 на знак пам’яті про громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України та завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави.
Всесвітня тиха акція "Ангели пам’яті" у пам'ять про загиблих майданівців відбудеться 20 лютого об 12:00 на алеї Героїв Небесної Сотні. У пам’ять про активістів Майдану традиційно розвісимо паперових анголів на місці розстрілу найбільшої кількості мітингувальників. Ангели символізують душі загиблих борців за свободу та перемогу світла над темрявою.
Небесний легіон поповнив ще один Воїн з Хорольщини – Костянтин Миколайович Радченко
Щоденно серця українців переповнюються нестерпним болем втрат. Поки на міжнародній політичній арені вирішується доля України у лабіринтах змов із країною-терористом, у несправедливій війні ми втрачаємо найкращих.