Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

містобудівної документації лубенського району проекту полтавської міської проведення громадських хорольської новий плану байрак генерального слухань внесення вересня травня пропозиції області
Повідомлення про проведення громадських слухань щодо внесення змін до Генерального плану села Новий Байрак Лубенського району
2022-08-25

Назва містобудівної документації: внесення змін до генерального плану села Новий Байрак Лубенського району Полтавської області.

Період проведення громадських слухань: з 29 серпня 2022 року по 28 вересня 2022 року.

Підстава для розроблення містобудівної документації:

рішення 31 сесії восьмого скликання Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області № 1472 від 08 липня 2022 року  «Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану села Новий Байрак Лубенського району Полтавської області»

Замовник містобудівної документації: Хорольська міська рада Лубенського району Полтавської області

Платник містобудівної документації: СВК «Андріївський»

Розробник проекту містобудівної документації: ФОП Бородич М.В.

Нормативний документ, що регулює проведення громадських слухань: Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25 травня 2011 року № 555, стаття 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Мета проекту містобудівної документації: освоєння додаткової території з метою розвитку існуючої сільськогосподарської інфраструктури територіальної громади, що сприятиме створенню додаткових робочих місць та поповнення бюджету, розвитку тваринництва та аграрного виробництва сільській місцевості.

Склад містобудівної документації: загальна пояснювальна записка та графічний матеріал, який виконаний відповідно до вимог нормативних документів.

Інформацію про місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: з матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися у відділі з питань містобудування, архітектури та цивільного захисту населення виконавчого комітету Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00 та у  п’ятницю з 8.00 до 16.00 та на офіційному веб-сайті Хорольської міської  ради: http://horol.com.ua/page/dostup-do-publichnoji-informatsiji.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: пропозиції та зауваження подавати на адресу Хорольської міської ради щоденно (крім вихідних) з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00 та у  п’ятницю з 8.00 до 16.00. за адресою: 37800, Полтавська обл., Хорольський р-н, місто Хорол, вул.1 Травня, будинок 4 та на електронну адресу:  [email protected].

З 29 серпня 2022 року по 28 вересня 2022 року. Пропозиції  подані особами  після встановленого  строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції приймаються: у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції до проекту  містобудівної документації мають право подавати:

повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. 

Дата проведення громадських слухань проекту містобудівної документації: громадські слухання з обговорення проекту «Внесення змін до генерального плану села Новий Байрак Лубенського району Полтавської області» відбудуться 29 вересня 2022 року о 14-30 год. в приміщенні Хорольської міської ради по вул. 1 Травня, 4, кімн. 7.

Відповідальний за проведення обговорення  та за організацію розгляду пропозицій: начальник відділу з питань містобудування, архітектури та цивільного захисту населення Чігер Тетяна Олександрівна.

Загальна пояснювальна записка: завантажити

та графічні матеріали містобудівної документації:

документ 1 завантажити

документ 2 завантажити

 

Увага! 29 вересня 2022 року о 10-00 год. в приміщенні Хорольської міської ради по вул. 1 Травня, 4, кімн. 7 відбудеться громадське слухання проєкту містобудівної документації: громадські слухання з обговорення проекту «Внесення змін до генерального плану села Новий Байрак Лубенського району Полтавської області».

Оголошення
     
Повідомлення про скликання позачергового виконавчого комітету

8 грудня 2023 року о  10-00 год. відбудеться двадцять перше позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою:
          м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
     
Повідомлення про скликання чергового виконавчого комітету

19 грудня 2023 року о  14-00 год. відбудеться двадцять друге чергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою:
        м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
     
Увага, повідомлення про аукціон
Про скасування електронного аукціону зі зниженням стартової ціни №06050 по продажу нежитлової будівлі ясла-садка «Незабудка», яка розміщена по вулиці Молодіжна, будинок 13 в м.Хорол, автоматично оголошеного електронною торговою системою.
     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]