Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Вплив льодовикового періоду на формування рельєфу м.Хорол та його околиць
2023-11-07

Однією із родзинок нашого міста є його унікальний рельєф. Місто Хорол розташоване на горбах, порізаних ярами, балками, на дні яких течуть невеликі струмки, що живлять, чи ще недавно живили річку Хорол. З горбів, що на південній околиці міста, відкриваються чудові краєвиди на луки та заплави, що низиною простягаються, ген-ген, аж до Дніпра –  головної водної артерії України.

Коли і як сформувався рельєф нашої  місцевості – це питання рано чи пізно постає перед всіма, хто небайдужий до природи, яка нас оточує, і ми спробуємо у цьому розібратися, поринувши в далеке минуле, а саме – в четвертинний період, коли, як стверджують науковці, створювалися ті ландшафти, які ми можемо сьогодні спостерігати.

Хто мав задоволення мандрувати Хорольщиною, міг зустрічати в тих чи інших місцях обкатані камені. В народі їх називають валунами, а вчені дали їм назву – еративні валуни (від лат. erraticus – блукаючий).

Більш докладно – у науковій роботі Ольги Кожевнікової: завантажити.

Вплив льодовикового періоду на формування рельєфу м.Хорол та його околиць (в pdf).

Оголошення
     
Увага, важливе повідомлення!

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та тупиків у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади

     
     
УВАГА! Актуалізувати облікові дані військовозобов’язаних можна у ЦНАПі міста Хоролу!

З 18 травня 2024 року набуває чинності оновлений Закон «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», згідно якого всі чоловіки віком від 18 до 60 років протягом 60 днів повинні оновити свої облікові дані.

     
     
Повідомлення про скликання виконавчого комітету

21 травня 2024 року о 14:00 год. відбудеться дев'яте засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]