Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Вплив льодовикового періоду на формування рельєфу м.Хорол та його околиць
2023-11-07

Однією із родзинок нашого міста є його унікальний рельєф. Місто Хорол розташоване на горбах, порізаних ярами, балками, на дні яких течуть невеликі струмки, що живлять, чи ще недавно живили річку Хорол. З горбів, що на південній околиці міста, відкриваються чудові краєвиди на луки та заплави, що низиною простягаються, ген-ген, аж до Дніпра –  головної водної артерії України.

Коли і як сформувався рельєф нашої  місцевості – це питання рано чи пізно постає перед всіма, хто небайдужий до природи, яка нас оточує, і ми спробуємо у цьому розібратися, поринувши в далеке минуле, а саме – в четвертинний період, коли, як стверджують науковці, створювалися ті ландшафти, які ми можемо сьогодні спостерігати.

Хто мав задоволення мандрувати Хорольщиною, міг зустрічати в тих чи інших місцях обкатані камені. В народі їх називають валунами, а вчені дали їм назву – еративні валуни (від лат. erraticus – блукаючий).

Більш докладно – у науковій роботі Ольги Кожевнікової: завантажити.

Вплив льодовикового періоду на формування рельєфу м.Хорол та його околиць (в pdf).

Оголошення
     
Повідомлення про скликання позачергового виконавчого комітету

8 грудня 2023 року о  10-00 год. відбудеться двадцять перше позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою:
          м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
     
Повідомлення про скликання чергового виконавчого комітету

19 грудня 2023 року о  14-00 год. відбудеться двадцять друге чергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою:
        м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
     
Увага, повідомлення про аукціон
Про скасування електронного аукціону зі зниженням стартової ціни №06050 по продажу нежитлової будівлі ясла-садка «Незабудка», яка розміщена по вулиці Молодіжна, будинок 13 в м.Хорол, автоматично оголошеного електронною торговою системою.
     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]