Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

завантажити полтавської новий байрак плану генерального внесення оцінку району лубенського містобудівної документації державного документа звіту планування області» екологічну стратегічну повідомляє
Повідомлення про внесення змін до Генерального плану села Новий Байрак
2022-07-11

1) Хорольська міська рада повідомляє про прийняття рішення на пленарному засідані 31 сесії Хорольської міської ради від 08.07.2022 №1472 "Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану села Новий Байрак Лубенського району Полтавської області».

З рішенням можна ознайомитися за посиланням: завантажити.

 

2) Департамент екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації повідомляє про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: завантажити.

Звіт про стратегічно-екологічну оцінку Генерального плану села Новий Байрак Лубенського району Полтавської області: завантажити. 

 

3) Довідка про громадське обговорення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації - «Внесення змін до Генерального плану села Новий Байрак Лубенського району Полтавської області»: завантажити.

 

4) Довідка про консультації  (проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану села Новий Байрак Лубенського району Полтавської області»: завантажити.

Оголошення
     
Увага, важливе повідомлення!

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та тупиків у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади

     
     
УВАГА! Актуалізувати облікові дані військовозобов’язаних можна у ЦНАПі міста Хоролу!

З 18 травня 2024 року набуває чинності оновлений Закон «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», згідно якого всі чоловіки віком від 18 до 60 років протягом 60 днів повинні оновити свої облікові дані.

     
     
Повідомлення про скликання виконавчого комітету

21 травня 2024 року о 14:00 год. відбудеться дев'яте засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]