Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Партиципаторне бюджетування
2019-09-02

Шановні хорольці!

У місті Хоролі впроваджується цільова міська Програма партиципаторного бюджетування (бюджет участі), що надає Вам унікальний шанс перетворити наше місто на мальовниче і благоустроєне місто мрії. відтепер Ви маєте можливість самостійно розробити і запропонувати проекти, які будуть реалізовані Хорольською міською радою в 2020 році. Тож Ви матимете змогу втілити свої ідеї в життя заради спільної мети – процвітання нашого Хорола.

Якщо Ви:

► небайдужі до життя свого міста;

► бачите проблеми міста та шляхи їх вирішення;

► мрієте покращити благоустрій міста;

► не хочете чекати змін, а готові діяти самостійно і зробити корисну справу для міста – бюджет участі саме те, що вам потрібно!

Що таке бюджет участі?

Бюджет участі (партиципаторне бюджетування) – це демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджетучерез створення проектів для покращення міста або шляхом голосування за них.

Будь-який житель міста, який досяг 18-річного віку, може подати проект пов'язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за реалізацією проекту за рахунок міського бюджету.

Чому це може бути цікавим?

1.Це реальний шанс вплинути на місце, де Ви живите, працюєте чи навчаєтесь.

2.Не лише депутати міської ради, а й Ви самі можете вирішувати на які цілі використовувати бюджетні кошти.

3.Голосування відбуватиметься прозоро і відкрито і Ви матимете змогу впливати на цей процес.

4.Ви подаєте заявку встановленої форми подання проекту (завантажте нижче у таблиці) на електронну адресу Хорольської міської ради: [email protected] або листом з позначкою "Бюджет участі" на адресу міської ради: 37800, м. Хорол, вул. Незалежності, 37. Довідки за телефоном: (05362) 33-6-96. Термін подання - з 01 вересня до 01 жовтня 2019 року включно.

5.Вже наступного року, за умови перемоги Вашого проекту, Ви бачите як Ваші ідеї реально реалізовуються і створюються блага для громади саме завдяки Вам в рамках заздалегідь обумовленої суми проекту (максимальний кошторис - 300 тис.грн.).

Як відбувається процес бюджету участі?

1.Ви подаєте свій проект, ділитесь своїми побажаннями і задумками.

2.Мешканці міста в установленому порядку голосують за проекти-фаворити.

3.Хорольська міська рада реалізує проекти, які набрали найбільшу кількість голосів за рахунок коштів міського бюджету.

З яких етапів складається процес та строки їх виконання?

Інформація для участі в партиципаторному бюджетуванні м. Хорол

1 Рішення 33 сесії Хорольської міської ради сьомого скликання "Про затвердження міської цільової Програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Хорол» та створення робочої групи з питань розробки основних положень та принципів Програми" від 31.08.2017 року №773а Завантажити
2 Міська цільова Програма "Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Хорол" Завантажити
3 Положення про партиципаторне бюджетування (бюджет участі" у м. Хорол Завантажити
4 Склад робочої групи з питань розробки основних положень та принципів громадського бюджету (бюджет участі) у місті Хоролі Завантажити
5 Форма подання проекту (заявка) Завантажити
6 Картка аналізу проекту, реалізація якого відбуватиметься за рахунок коштів міської цільової Програми "Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Хорол" Завантажити
7 Рішення 68 сесії  Хорольської міської ради сьомого скликання "Про внесення змін до рішення 33 сесії Хорольської міської ради №773а від 31.08.2017 року" від 30.08.2019 року №1476 Завантажити
8 Бюлетень для голосування за один із поданих у 2019 році проектів, який у разі перемоги буде реалізовано в 2020 році Завантажити
9 Розпорядження міського голови про затвердження пункту голосування по бюджету участі на 2020 рік від 21.10.2019 р. №81-р Завантажити
Оголошення
     
Повідомлення про скликання позачергового виконавчого комітету

8 грудня 2023 року о  10-00 год. відбудеться двадцять перше позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою:
          м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
     
Повідомлення про скликання чергового виконавчого комітету

19 грудня 2023 року о  14-00 год. відбудеться двадцять друге чергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою:
        м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
     
Увага, повідомлення про аукціон
Про скасування електронного аукціону зі зниженням стартової ціни №06050 по продажу нежитлової будівлі ясла-садка «Незабудка», яка розміщена по вулиці Молодіжна, будинок 13 в м.Хорол, автоматично оголошеного електронною торговою системою.
     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]