Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

вакцинації україни хорольської міської covid- населення коронавірусної інфекції території станом центр необхідність інформація інфраструктури хорольський україні цифрової центру здоров’я міністрі

КНП «Хорольський центр первинної медико-санітарної допомоги» інформує про стан вакцинації населення Хорольської міської територіальної громади проти коронавірусної інфекції станом на 02 серпня 2021 року в розрізі наступних показників:

 

План вакцинації

Вакциновано за день

Всього вакциновано з початку вакцинації

% вакцинації до заг. к-ті населення

% вакцинації до к-ті дорослого населення

% до плану вакцинації

16340

187(02.08)

7622

23,6

28,1

46,6

Ризик появи серйозних побічних явищ після ковід-вакцинації в Україні складає менше за 1%. Про це на сторінці «Фейсбук» повідомляє Державний експертний центр. "Станом на 26.07.2021 в Україні введено майже 4,7 мільйона доз вакцин. А саме: 499720 Covishield, 1484196 CoronaVac, 1715780 Comirnaty та 964083 AstraZeneca.

За даними Центру громадського здоров’я станом на 08:00 год. 03 серпня 2021 року в Україні 2254361 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них – 52981 летальні (26 за останню добу), 2187170 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 827 нових випадків. Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Загалом проведено 11404184 тестувань методом ПЛР.

Хорольський відокремлений підрозділ Державної установи «Полтавський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» інформує щодо епідемічної ситуації по COVID-19 станом на ранок 03.08.2021 року.

Чи потрібно вводити третю дозу вакцини від коронавірусу, що про це кажуть учені та ВООЗ? Спробуємо розібратися. Нові більш агресивні штами коронавірусу змушують учених і медиків шукати способи, як посилити ефект від вакцинації. Серед варіантів, які вже використовують – збільшення проміжку між першою і другою дозою, а також комбінування різних препаратів. Крім того, обговорюється (а деякі країни вже взяли на озброєння) введення бустерної дози вакцини.

Триває активна фаза кампанії вакцинації від COVID-19, тож про те, як вакцинуватися дає роз’яснення заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КНП «Хорольський центр ПМСД» Хорольської міської ради Галина Радченко. Кампанія вакцинації розпочалася у березні 2021 року й наразі виникає нагальна потреба вакцинувати 80-90% населення, щоб сформувати стійкий колективний імунітет.

Лубенська районна державна адміністрація та Хорольська міська рада Лубенськогорайону Полтавської області наголошують про нагальну необхідність проведення вакцинації в колективах установ, організацій та підприємств на території Хорольської міської територіальної громади до початку загострення нового етапу коронавірусної інфекції.

Виконавчим комітетом Хорольської міської ради планується провести ряд культурно-масових і просвітницьких заходів на території міста Хорола та в старостинських округах у серпні 2021 року. Запрошуємо Вас взяти участь у святкуваннях, концертах, тематичних літератирно-музичних вечорах, молодіжних фестивалях, конкурсах, вікторинах та інших заходах. Долучайтеся до участі в масових заходах, які принесуть Вам позитивні емоції, стануть джерелом культурного збагачення, урізноманітненням дозвілля та яскравим вираженням Вашої суспільної активності.     

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації (далі – Мінцифра) запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

Президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність підготовки інфраструктури вакцинації в країні і можливість досягти 200-250 тис. щеплень на добу.

Про це глава держави сказав під час форуму «Україна 30. Децентралізація». «Чи готові ми з вакцинами – ні. Тут залежить від кількості та інфраструктури.

Оголошення
     
Засідання сесії

4 серпня 2021 року о 10-00 год. відбудеться друге пленарне засідання 15 сесії Хорольської міської ради восьмого скликання за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня, 4

     
     
Відділ освіти, молоді та спорту інформує

28.07.2021 року проведено засідання конкурсної комісії на посаду директора Андріївського закладу загальної середньої освіти Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net