Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

міста районної дітей площі ялинки хорольської культури головної району міський відкриття державної головою адміністрації грудня центральній голова оксана олена
Відкриття Головної ялинки
2018-12-19

За доброю традицією у День Святого Миколая, 19 грудня 2018 року, на центральній площі міста Хорола відбулося урочисте відкриття Головної ялинки міста та району. Міський голова Сергій Волошин отримав почесне право від громади відкрити новорічну красуню разом з головою Хорольської районної державної адміністрації Ларисою Звірко та головою Хорольської районної ради Вірою Мартюк.

Концертно-розважальну програму для хорольців та багаточисельних гостей міста організували і провели працівники відділу культури і туризму Хорольської районної державної адміністрації, творчий колектив Хорольського районного будинку культури та учні шкільних закладів району.

Хедлайнером вечірнього концерту став імпровізований виступ дітей в образі мандрівників та телеведучих програм «Світ навиворіт» Дмитра Комарова, та «Орел і решка» – Лесі Нікітюк та Регіни Тодоренко. Дітлахам влаштували цікаву «кругосвітню подорож» із веселими танцями, іграми, розвагами. Цього вечора не злякав нікого тріскучий мороз і холодний вітер, адже атмосфера свята була запальною, яскравою і феєричною. Веселим і незабутнім для дітей свято допомогли зробити дует аніматорів Олена Левіна та Оксана Стойко у костюмах клоунів. Гомінкий сміх дітей, радість від отриманих подарунків, справжнє задоволення від святкового дійства потішили своєю щирістю й непідробними позитивними емоціями.

Міський голова щиро вдячний співробітникам комунального підприємства «Комунсервіс», зокрема майстру з благоустрою Олександру Скубієнку, за своєчасний монтаж конструкції ялинки, підготовку й прикрашання центральної площі до новорічних святкувань.

Усіх з наступаючими новорічними святами! Чекаємо на святкування Нового 2019 року, яке відбудеться в ніч з 31 грудня на 1 січня на центральній площі нашого міста.

 

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

18 серпня 2020 року відбудеться десяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

22 липня 2020 року о 9-00 год. відбудеться пленарне засідання 80 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net