У четвер, 4 червня 2026 року, подвір’я Андріївського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів наповнилося особливою атмосферою. Цього дня тут переплелися радість і хвилювання, усмішки й сльози, адже для школярів завершився ще один навчальний рік, а для випускників пролунав останній шкільний дзвоник – символ прощання з безтурботним дитинством та початку нового життєвого етапу. У школі навчається 74 здобувачі освіти, із яких 8 – випускники, які сьогодні переступили поріг у доросле життя.
Вечір 27 червня 2025 року став особливим для тих, хто попрощався зі шкільним життям і ринув до обріїв дорослого життя. У цей святковий і водночас сумний вечір сплелись воєдино гіркота прощання зі світлом великої надії. У душевній і зворушливій атмосфері пройшов випускний вечір у Андріївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, де попрощалися з дитинством п’ятеро здобувачів освіти – двоє молодих мрійників і троє мрійниць, які ось-ось вирушають у дорогу самостійного життя.



border="0">
border="0">