Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

8 травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
2024-05-08

У ці травневі дні ми вшановуємо пам’ять мільйонів життів українців, безжально обірваних Другою світовою війною. Ми віддаємо данину пам’яті мирному цивільному населенню, які втратили життя у вихорі воєнного лихоліття. Ми дорого заплатили за перемогу над нацизмом. На руїни та згарища було перетворено тисячі міст і сіл. Ми занадто дорого нині платимо за право на життя під мирним небом України.

«Ніколи знову!» – щорічно в День пам’яті та перемоги над нацизмом звучить над теренами цивілізованого світу. Перемога над нацизмом у Другій світовій війні дарувала оманливу надію на краще мирне майбутнє. Однак нині російський агресор, який виплекав ненависть до свободи та гідності, знову засіює світ паростками диктатури та знищення усього людського. Українці продовжують платити величезну ціну в боротьбі з підлим ворогом.

Схилімо голови в жалобі на спомин про кожного, чию долю нещадно перемололи і перемелюють жорна війни. Не забуваймо кривавих сторінок своєї історії, гідно несімо успадковані від предків мужність, незламність, нескореність, невідступність. Непохитно докладаємо зусиль для здобуття нашої української Перемоги!

Слава Україні! Слава її героїчним донькам і синам!

Оголошення
     
Увага, важливе повідомлення!

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та тупиків у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади

     
     
УВАГА! Актуалізувати облікові дані військовозобов’язаних можна у ЦНАПі міста Хоролу!

З 18 травня 2024 року набуває чинності оновлений Закон «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», згідно якого всі чоловіки віком від 18 до 60 років протягом 60 днів повинні оновити свої облікові дані.

     
     
Повідомлення про скликання виконавчого комітету

21 травня 2024 року о 14:00 год. відбудеться дев'яте засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]