Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

Феєрія різдвяно-новорічних свят
2020-01-10

Не збавляють оберти новорічно-різдвяні святкування у нашому Хоролі.

Новорічна обрядовість українців – це ціла низка свят, яку покладено в основу культурно-просвітницького заходу Хорольської районної центральної бібліотеки. Насичена і яскрава святкова програма заходу презентована глядачам 10 січня 2020 року у вестибюлі цього закладу. За ініціативи директорки головного бібліотечно-інформаційного центру району Оксани Левіної організовано й проведено культурно-масовий захід у формі театралізованої вистави.

Окрім того, що Оксана Володимирівна втілює свої багатогранні творчі задуми та ідеї у святкових виступах, вона ще співпрацює й залучає до літературно-мистецьких заходів широке коло представників інших освітніх, культурних і мистецьких закладів нашого міста.

До тісної творчої співпраці долучилися керівник ансамблю народної пісні «Дивоцвіт» Людмила Мартьян, концертмейстер Ірина Мельник та їх вихованці при Хорольському районному Центру дитячої та юнацької творчості, а також вихованці Хорольського початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (музичної школи).

Талановиті діти порадували глядачів віршами, піснями й грою на музичних інструментах, а за старанне виконання художніх номерів отримали від організаторів заходу солодкі подарунки. Усього до літературно-мистецького заходу залучено 40 дітей різновікових категорій – від трьох до 12-13 років.

Автором тематичного сценарію святкового дійства з глибоким ідейним змістом є сама господиня "книжкової країни" – Оксана Володимирівна. Головна мета програми – пропагування освіченості, грамотності, ерудованості та високого рівня інтелекту, які завжди й за будь-яких обставин будуть в тренді.

Дуже вдало були розподілені ролі театралізованого дійства, які з високою акторською майстерністю та почуттям гумору зіграли працівниці відділу обслуговування ЦРБ. Центральним персонажем у різдвяній виставі був малоосвічений і цілком байдужий до навчання Василь Ледаченко, який знав лише чотири літери свого імені. Авторка твору влучно висміяла його невігластво і безграмотність. Головного героя вистави неперевершено зіграла Олена Радченко. Не менш талановито зіграли: Оксана Левіна – тітку Марину, Світлана Сєннікова – Снігову Королеву, Ірина Редька – мишку Зоряну, Неля Бурчак – поросятко Бубу та Олена Сістук – Снігову Бабу.

Міський голова Сергій Волошин подякував організаторам і учасникам за такий чудовий захід, який подарував веселий настрій і море позитивних емоцій. Можу з упевненістю ставити в приклад методи керівництва Оксани Левіної, яка використовує сучасні креативні підходи в літературно-мистецьких заходах для зацікавлення широкої аудиторії читачів.

 

Автор: ІРИНА ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

29 травня 2020 року о 14:00 год. відбудеться пленарне засідання 78 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

19 травня 2020 року відбудеться сьоме планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net