Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Увага! Важливе оголошення!
2024-05-10

Шановні мешканці Хорольської міської територіальної громади! Закликаємо Вас долучитися до жалобної церемонії прощання з полеглим Героєм – Ковшовим Володимиром Петровичем у неділю, 12 травня, орієнтовно о 12:00 год. на площі біля пам'ятника Т.Г.Шевченка в м.Хорол. Поховання солдата, гранатометника 3 відділення 1 взводу оперативного призначення (на бронетранспортерах) 1 батальйону оперативного призначення Національної гвардії України відбудеться на Алеї Слави міського цвинтаря.

Закликаємо всіх небайдужих знайти серед повсякденних планів вільну годину, щоб гідно і з почестями вшанувати світлу пам'ять загиблого Захисника. Це найменше, що ми можемо зробити в знак глибокої поваги й шани до героїчних подвигів Воїнів-титанів за наше мирне життя в тилу та для підтримки згорьованої родини.

Вічна слава і світла пам’ять Герою-захиснику Володимиру!

Оголошення
     
Увага, важливе повідомлення!

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та тупиків у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади

     
     
УВАГА! Актуалізувати облікові дані військовозобов’язаних можна у ЦНАПі міста Хоролу!

З 18 травня 2024 року набуває чинності оновлений Закон «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», згідно якого всі чоловіки віком від 18 до 60 років протягом 60 днів повинні оновити свої облікові дані.

     
     
Повідомлення про скликання виконавчого комітету

21 травня 2024 року о 14:00 год. відбудеться дев'яте засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]