Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Шановні мешканці Хорольської міської територіальної громади!
2023-11-16

Щоранку, о 9:00 годині, звучатиме хвилина мовчання в пам’ять про полеглих Героїв на трьох станціях оповіщення м.Хорол: у центрі, в мікрорайоні МКК та 3-ої школи. Звертаємося з проханням до мешканців міста зберігати спокій і правильно реагувати на звучання хвилини мовчання. Водіїв автотранспортнх засобів та перехожих просимо зупинитися на хвилину в знак вшанування подвигу наших Захисників, які віддали життя за Україну та кожного з нас.

Ця традиція започаткована громадами, у яких високо цінується вклад військовослужбовців ЗСУ в оборону нашої держави від посягань російського агресора та його союзників. Давайте наслідувати кращі національні традиції, укріплюючи та виховуючи шанобливе ставлення до Героїв.

Оголошення
     
Повідомлення про скликання позачергового виконавчого комітету

8 грудня 2023 року о  10-00 год. відбудеться двадцять перше позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою:
          м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
     
Повідомлення про скликання чергового виконавчого комітету

19 грудня 2023 року о  14-00 год. відбудеться двадцять друге чергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою:
        м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
     
Увага, повідомлення про аукціон
Про скасування електронного аукціону зі зниженням стартової ціни №06050 по продажу нежитлової будівлі ясла-садка «Незабудка», яка розміщена по вулиці Молодіжна, будинок 13 в м.Хорол, автоматично оголошеного електронною торговою системою.
     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]