Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Небо заплакало від болю за загиблим Героєм Олександром Бондарем
2023-10-13

Хорольщина не встигає оплакувати своїх воїнів-захисників. Все частіше надходять з лінії фронту страшні сповіщення про смерть військових. Все більше стає вдів, дітей, матерів і батьків, які втрачають найдорожчих і найрідніших. Щотижня повертаються на щиті на вічний спочинок бійці, які ціною власного життя боронять Батьківщину в кривавій російсько-українській війні.

Чергова шокуюча чорна звістка сколихнула всю Хорольську громаду: 12 жовтня 2023 року загинув наш земляк з м.Хорол – солдат, водій –радіотелефоніст стрілецького відділення 72-ої ОМБр Олександр Петрович Бондарь. Ворожа армія російських окупантів обстріляла позиції підрозділу в районі н.п. Солодке Донецької області. Смерть наступила в стабілізаційному пункті, куди бійця доставили після стабілізаційного пункту після отриманих тяжких поранень. На превеликий жаль, врятувати Олександра Петровича не вдалось. Йому тепер навіки 50…

Щиро співчуваємо рідним загиблого Воїна – дружині Оксані Михайлівні Бондарь, синам Андрію, Олександру та Владиславу, рідному брату та невістці – Сергію Петровичу та Ірині Юріївні Бондарям, друзям, кумам, колегам по роботі з ПрАТ «Хорольський механічний завод», однокласникам, бойовим побратимам та всім тим, для кого смерть Олександра стала трагедією та тяжкою непоправною втратою.

Траурна церемонія прощання відбудеться після доставлення тіла воїна на площі біля пам’ятника Т.Г.Шевченка, а чин похорону – на Алеї Слави центрального міського кладовища. Про точну дату та час жалобної процесії буде повідомлено додатково.

Закликаємо кожного, чиє серце не збайдужіло і хто цінує подвиг наших Захисників, знайти вільну годину і відкласти свої повсякденні справи, щоб гідно та з почестями провести останньою земною дорогою нашого Героя-земляка Олександра. Ми в неокупному боргу перед його звитягою і найменше, що можемо зробити для нього – підтримати рідних в скорботний час та віддати шану героїчному подвигу. Цінуйте тих, хто стримує окупантів і забезпечує нам мир в тилу ціною власного життя!

Вічна слава і світла пам’ять Герою!

Оголошення
     
Повідомлення про кандидатів на заміщення посади

28 лютого 2024 року відбулося І засідання конкурсної комісії на заміщення посади керівника Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області.

     
     
Повідомлення про скликання виконавчого комітету

29 лютого 2024 року о 10-00 год. відбудеться третє позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня,4

     
     
Повідомлення про проведення конкурсу

Інформаційне повідомлення про проведення конкурсного відбору суб’єкту оціночної діяльності, який здійснюватиме оцінку об’єктів оренди

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]