Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

18 листопада – день сержанта Збройних Сил України!
2023-11-18

Шановні військовослужбовці сержантського та старшинського складу військових формувань Збройних Сил України!

18 листопада в Україні відзначається День сержанта Збройних Сил України. Сержант – це лідер для солдатів, помічник для офіцера, частина однієї з ключових ланок військового устрою. Сержантський колектив є основою будь-якого підрозділу, і наскільки міцним він є, настільки боєздатним є підрозділ. Саме на сержантів покладено відповідальне завдання з бойового навчання та виховання особового складу, забезпечення готовності до виконання підрозділами поставлених  військових завдань.

Щира вдячність тисячам сержантів і старшинам Збройних Сил України за вагомий внесок у справу захисту держави від російського агресора. Ваш подвиг і самовіддане служіння своєму народові закарбовується у віках поряд із героїчною славою попередніх поколінь українських захисників. Також у цей день згадаємо сержантів і старшин, які віддали свої життя в боротьбі за волю і незалежність України. Вони увічнили себе безсмертною воїнською славою та назавжди залишилися в наших серцях.

Шановні сержанти та старшини Збройних Сил України, ветерани російсько-української війни! Честь! Відданість! Відповідальність! Професіоналізм! Ці слова – про Вас! Від щирого серця бажаємо Вам успіхів, наснаги та Перемоги! Лише здобувши Перемогу, відновивши суверенітет держави над усією її територією, ми забезпечимо мир і процвітання України, гідне життя наших дітей.

Слава Україні! Хвала і слава старшинам та сержантам української армії!

 

З повагою – міський голова Сергій ВОЛОШИН

Оголошення
     
Повідомлення про скликання позачергового виконавчого комітету

8 грудня 2023 року о  10-00 год. відбудеться двадцять перше позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою:
          м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
     
Повідомлення про скликання чергового виконавчого комітету

19 грудня 2023 року о  14-00 год. відбудеться двадцять друге чергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою:
        м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
     
Увага, повідомлення про аукціон
Про скасування електронного аукціону зі зниженням стартової ціни №06050 по продажу нежитлової будівлі ясла-садка «Незабудка», яка розміщена по вулиці Молодіжна, будинок 13 в м.Хорол, автоматично оголошеного електронною торговою системою.
     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]