Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

життя телебачення радіо населення радіомовлення комунікації працівників вітаю людей простору засоби інформування україни зв’язку! галузі розвиток заміну свого хорольщини
З Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку
2021-11-16

Шановні працівники та ветерани радіо, телебачення, зв’язку!

Усіх представників медійної галузі Хорольської громади та всієї України вітаю з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку! Це свято відзначається на теренах України вже 27 рік поспіль після підписання Указу Президента на підтримку ініціативи працівників цієї галузі.

Інформація в сучасному світі – це важливий стратегічний ресурс. Інформування населення про суспільне, культурне, соціальне, економічне й політичне життя має неабияке значення як для людей, так і для влади всіх рівнів. Професійна комунікативна діяльність, яка базується на принципах чесності, правдивості, об’єктивності, достовірності, відповідальності, неупередженостіта оперативності, допомагає створюватиреальний інформаційний простір, забезпечувати ефективне функціонування мультимедійного середовища, формувати свідому й адекватну громадську думку.

Для всіх нас дуже важливо мати вільний доступ до інформації, тримати руку на пульсі подій, завжди бути в курсі новин і мати можливість спілкуватися без просторових і часових обмежень. Наше повсякденне життя неможливо уявити без новітніх засобів комунікації: телебачення, інтернет-мережі, радіо та інших інформаційно-комунікативних та цифрових технологій. Засоби масової комунікації активно увійшли в наше життя, посприяли розвитку нової людської цивілізації, стали невід’ємною і незамінною його частиною.    

На сьогоднішній день проводове радіомовлення, як засіб комунікації, втратило свою популярність серед населення. На його заміну прийшли більш сучасні цифрові засоби комунікаційного зв’язку. Однак ми не забуваємо про вклад свого часу в розвиток радіомовлення Хорольщини колективу Редакції Хорольського районного радіомовлення та вдячні за працю в напрямку інформування упродовж десятиліть місцевого населення.

Тож вітаю всіх причетних до цього свята – ветеранів та людей різних професій мас-медіа, які щоденною працею забезпечуютьдоступ до інформаційного простору різним верствам населення та заслуговуютьна повагу та вдячність.

Бажаю всім Вам міцного здоров’я, невичерпних сил і енергії, безмежного простору яскравих, цікавих і креативних творчих ідей та втілення їх у життя.

 

Із повагою – міський голова Сергій ВОЛОШИН!

Оголошення
     
Оголошення для споживачів природного газу

Хорольська ДЕГС Миргородського УЕГС повідомляє, що через виконання робіт на газопроводі високого тиску 25 серпня 2022 р. з 7-00 до 17-00 год. буде тимчасово припинено газопостачання у с.Грушине Лубенського району 

     
     
Позачергове засідання виконавчого комітету

10 серпня 2022 року о 14-00 год. відбудеться сімнадцяте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 78а

     
     
Чергове засідання виконавчого комітету

16 серпня 2022 року о 14-00 год. відбудеться вісімнадцяте засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. Незалежності, 78а

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net