Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

З Днем Конституції України!
2020-06-27

Шановні хорольці, дорогі українці!

Вітаю Вас із величним державним святом – Днем Конституції України! 28 червня 1996 року, рівно 24 роки тому на п’ятій сесії Верховної Ради України другого скликання було ухвалено Основний Закон нашої держави. З цього моменту відбулася справді значима історична подія – прийнята перша Конституція незалежної української держави, яка закріплює основи суспільного ладу.

Ця знакова подія стала фундаментальною основою формування правової держави та визначила базові принципи забезпечення прав, свобод та обов’язків громадян. Затвердження Ос­нов­ного Закону держави створило юридичну основу для ефективної та раціональної перебудови політичних структур, стабілізації економіки, формування розвинутого громадянського суспільства, органічного входження України до світового співтовариства.

Ухвала вищого законодавчого акту України стала стартом непростого державотворчого процесу з викликами й випробуваннями, які ми маємо подолати заради дітей, батьків та щасливого майбутнього України!

Тож нехай це свято додасть усім нам віри, сили та впевненості для досягнення поставлених цілей на благо громад та нашої держави в цілому. Бажаю всім міцного здоров’я, миру, добра, злагоди, благополуччя та прагнення до єдності, порозуміння та спільного злагодження зусиль в ім’я процвітання нашої славної України.

 

З повагою – міський голова Сергій Волошин!

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

1 липня 2020 року о 9-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

26 червня 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net