Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Встановлення дитячих майданчиків
2015-05-28

Є події, які, на перший погляд, не мають особливого значення, але якщо вдуматися, їх важливість стає зрозуміла кожному. Дитячий сміх, веселий гомін та щасливі обличчя батьків - все це тепер можна спостерігати поблизу житлових будинків  нашого міста.

Хорольська міська рада закупила перші 4 дитячі майданчики для облаштування прибудинкових територій. Це подарунок для малечі до Дня захисту дітей від міської влади. Гра на такому майданчику дає силу, здоров'я, спритність – це активний рух, який так необхідний сучасним дітям.

Розпочато перший етап. До кінця року буде продовжено виконання цільової програми облаштування майданчиків на території міста Хорол на 2013-2015 роки. Друга частина закупки майданчиків (ще три) планується вже найближчим часом.

Ця робота планувалася ще у 2013 році. На жаль, через не фінансування казначейством, перші чотири майданчики закупили ще в 2014 році, але виникла кредиторська заборгованість. Тож, як тільки з’явилася можливість проплатити – міська рада забрала майданчики і розпочала їх монтаж та встановлення. Жителі житлових будинків, де встановлюються майданчики, не стоять осторонь, а теж беруть активну участь у їх встановленні.

Звертаємо Вашу увагу, шановні співгромадяни, що це не безкоштовна допомога депутатів Верховної Ради, а придбаний подарунок до Дня захисту дітей, за бюджетні кошти міської ради.

Кажуть, що дитинство – це найщасливіша пора нашого життя. Саме тому міська рада покладає багато зусиль, щоб діти нашого міста росли в турботі. Маленькі хлопчики та дівчатка повинні зростати в атмосфері безмежної любові та турботи як з боку батьків, так і з боку влади.

Оголошення
     
Позапланове засідання виконкому

25 лютого 2021 року о 8-30 год. відбудеться четверте позапланове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37 

     
     
Чергова сесія

26 лютого 2021 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання 7 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, 1 Травня, 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net