Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

Вітання довгожителів Хорола
2020-01-04

Довгожителька нашого міста Синягівська Ганна Іванівна відзначила 4 січня 2020 року вже 92-й День свого народження.

На знак особливої поваги до людей такого солідного віку міський голова Сергій Волошин завітав на гостину до іменинниці, щоб особисто привітати багату на прожиті роки хорольчанку з особистим святом. Разом з очільником міської влади цю почесну місію виконала й керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Марина Тарабан.

Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть через те, що їй це по милості Божій вдалося. Завжди викликають захоплення і гордість довгожителі нашого Хорола, які стали свідками різних історичних подій і стали по суті легендарними особистостями.

Ганна Іванівна народилася, виросла, пропрацювала все життя в Хоролі. На старих раритетних світлинах збереглися навіть найдорожчі її спогади з часів молодості й трудових буднів. Переглядаючи чорно-білі фотографії, Ганна Іванівна з гордістю і щемом у серці вказала на свого керівника Івана Купріяновича Бондаренка. Добра пам'ять про нього живе й донині. Хочеться побажати всім керівникам мати таку повагу від підлеглих, яка не знецінюється ані обставинами, ані часом.

Дорога наша Ганно Іванівно! Від усієї хорольської громади прийміть чистосердечні вітання! Нехай зозуля накує Вам ще багато років щасливого, спокійного, забезпеченого життя з турботою, увагою і любов'ю оточуючих.

 

Автор: ІРИНА ГРИГОРАШ

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

29 травня 2020 року о 14:00 год. відбудеться пленарне засідання 78 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

19 травня 2020 року відбудеться сьоме планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net