Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Від серця до серця!
2020-02-27

Міський голова Сергій Волошин неодноразово зазначав про важливість і суспільну значимість представницьких органів територіальної громади, які на власному ентузіазмі забезпечують активну й ефективну діяльність. Серед таких з упевненістю можна ставити в приклад громадську організацію – Хорольський місцевий осередок осіб з інвалідністю «Союз організацій інвалідів України».

Представники спілки активно беруть участь у житті хорольської громади, захищають свої права, займаються творчістю і спортом, урізноманітнюють своє дозвілля, отримують корисну інформацію, спілкуються, дружать і ніколи не засиджуються на місці. У минулому році навіть брали участь у спортивних змаганнях серед людей з інвалідністю у Німеччині. Донедавна СОІУ очолювала Катерина Мартюк, яка передала кермо управління своїй наступниці – молодій, енергійній і перспективній Тетяні Штомпель.

Сьогодні, 27 лютого 2020 року, відбулася робоча зустріч з новообраною головою районного осередку людей з інвалідністю. Привітав Тетяну Сергіївну з отриманою від членів організації довірою та побажав міцного здоров’я, наснаги та нових здобутків у напрямку реалізації громадських ініціатив, об’єднання різновікових категорій людей з інвалідністю задля спільних дій, взаємодопомоги та моральної підтримки один одного.

Від міської ради заздалегідь було підготовлено символічні подарунки для найактивніших представників місцевого осередку СОІУ, які регулярно беруть участь у спортивних змаганнях різних рівнів. Сподіваємося, що для участі в спортивних заходах футболки з дизайнерськими логотипами ручної роботи стануть в нагоді.

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

 

 

Оголошення
     
Позачергова сесія

13 квітня 2021 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання 9 позачергової сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня

     
     
Позапланове засідання виконкому

30 березня 2021 року о 13-00 год. відбудеться сьоме позапланове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net