Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Свято мікрорайону
2019-05-08

Усе активніше наші містяни долучаються до організації й проведення свят мікрорайонів, не упускаючи нагоди зустрічатися разом, єднатися в одну велику й дружну родину. Другий рік поспіль, 8 травня, принагідно до Дня пам’яті й примирення, мешканці вулиць Сонячної, Гастелло, Івана Франка, Садової, Зеленої та Остапа Вишні зібралися з нагоди проведення подвійного свята – державного та місцевого. І цього разу головним організатором святкового заходу та ідейним натхненником була громадська активістка, керівник аматорського вокально-акапельного ансамблю «Берегиня» Раїса Астіївна Шемшур.

Ідейним задумом свята було не просто представлення концертно-розважальної програми, а справжнє єднання жителів цього куточку Хорола в атмосфері теплого спілкування та доброзичливості. Цього дня особливо усвідомлюється значення миру на нашій рідній землі, більш свідоміше й емоційніше сприймається подвиг наших ветеранів-фронтовиків, які здобули Перемогу ціною безвимірних втрат. Цього дня мешканці мікрорайону поринули в спогади і нагадали самим собі за що потрібно любити й цінувати наше життя із мирним небом над головою.

І цей задум вдався – поспілкувалися один з одним, отримали море приємних вражень від представлених місцевими талантами художніх номерів. Усі присутні гості на святі отримали задоволення від прослухування народних пісень у виконанні ансамблю «Берегиня» і квартету «Криниченька», а особливо – від гумористичних композицій.

Міський голова Сергій Волошин щиро вдячний організаторам свята мікрорайону за організацію та проведення на належному рівні такого цікавого й змістовного масового заходу, а учасникам аматорських колективів художньої самодіяльності та мешканцям мікрорайону – за громадянську активність, популяризацію культурно-духовних цінностей у кращих національних традиціях та формування позитивного іміджу нашого міста.

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

22 липня 2020 року о 9-00 год. відбудеться пленарне засідання 80 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання виконавчого комітету

14 липня 2020 року відбудеться дев'яте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net