Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

знайшли зброю вдома предмети оборони також зберігати поліції небезпечні диверсанта відповідних знаків розпізнавальних сприйняти немає поліція знайомих друзів рідних зброє
Що робити, якщо ви знайшли зброю і чи можна її зберігати вдома?
2022-05-23

Знайшли зброю на вулиці? Перше просте правило: не чіпати її руками та викликати правоохоронців. Якщо ви знайшли зброю, боєприпаси, військову техніку, інші небезпечні чи підозрілі предмети в лісосмузі, лісі, полі чи на узбіччі дороги, негайно повідомте про це поліції за номером 102.

Громадяни, які знайшли та зберігають небезпечні знахідки у себе вдома, мають повідомити про це поліції для подальшої добровільної їх здачі та використання силами оборони для протидії російським загарбникам. Зберігати вдома вибухонебезпечні предмети та зброю небезпечно як для себе, так і для дітей, рідних, друзів та знайомих.

Якщо зі зброєю вас побачить тероброна, військові чи поліція – вас також можуть сприйняти за диверсанта, адже на вас немає відповідних розпізнавальних знаків.

Якщо ви бажаєте захищати мирне населення від воєнних злочинів та брати участь у відсічі й стримуванні збройної агресії Росії, вступайте до лав ЗСУ, тер оборони, добровольчих формувань, а також тісно співпрацюйте з правоохоронними органами.

Оголошення
     
Про відчудження (продаж) нерухомого майна

21 квітня 2022 року на офіційному веб-сайті Української універсальної біржі акредитованого майданчика «Прозорро. Продажі» відбувся електронний аукціонна відчуження шляхом продажу будинку, розміщеного за адресою: Полтавська область, Лубенський район, місто Хорол, вулиця Кирстівка, 12.

     
     
Зміни у персональному складі Хорольської міської ради 8 скликання

Хорольська міська територіальна виборча комісія Лубенського району Полтавської області повідомляє про припинення повноважень депутата Хорольської міської ради 8 скликання Вовка Анатолія Івановича та визначення наступного за черговістю кандидата в депутати – Переятенця Володимира Денисовича

     
     
Позачергове засідання виконавчого комітету

14 червня 2022 року о 10:00 год. відбудеться тринадцяте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 78а

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net