Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Подарували дітям свято
2020-12-18

Діти – найцінніший скарб, який тільки може подарувати доля людині. Лише у них – наша жива надія, майбутнє і сенс буття. Напередодні Дня Святого Миколая хочеться аби усі діти стали більш щасливими, а у кожній родині запанували мир, злагода, добробут і всеперемагаюча любов.

З нагоди цього казкового свята, сповненого атмосфери дива і особливої чарівності, подарували солодощі та фрукти діткам з інвалідністю. По місту Хоролу таких діток, яких торкнулася біда, всього 47.

Подарункові подарунки для діток, які потребують додаткової підтримки і уваги, були придбані за кошти міського бюджету Хорольської міської ради. Такі заходи проводяться в рамках реалізації міської цільової соціальної Програми «Турбота» на поточний рік.

Міський голова Сергій Волошин привітав усіх із прийдешнім передноворічним святом! Побажав дітям та дорослим покровительства Миколая-чудотворця, його опіки та заступництва за будь-яких життєвих обставин. Будьте всі здоровими та щасливими, а дива нехай трапляються якомога частіше!

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Позапланове засідання виконкому

25 лютого 2021 року о 8-30 год. відбудеться четверте позапланове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37 

     
     
Чергова сесія

26 лютого 2021 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання 7 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, 1 Травня, 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net