Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Переможниця фотоконкурсу 2020
2020-06-02

У другій половині дня, 2 червня 2020 року, до Хорольської міської ради завітала переможниця фотоконкурсу "Хорол – місто щасливих дітей!" Владислава Потерайло разом зі своєю мамою Іриною. Цей конкурс було присвячено до Дня захисту дітей, який в усьому світі відзначався 1 червня. Фотознімок Владислави у колоритному національному костюмі на фоні найвищої географічної точки міста – "Красної гірки", що на Заяр'ї, зібрав найбільше вподобань.

Інтерактивне голосування проходило лише одну добу з моменту оприлюднення фото конкурсантів на сторінці міського голови Сергія Волошина в соціальній мережі Facebook. Усього на адресу міської ради надійшли заявки на участь у фотоконкурсі від 37-ми учасників. Більше 800 голосів і чимало коментарів з проявом симпатії до симпатичної україночки отримала від користувачів соцмережі восьмирічна Владислава Потерайло.

Привітати абсолютну переможницю фотоконкурсу і вручити грошовий подарунок міський голова Сергій Волошин доручив своїм колегам – секретарю міської ради Валентині Керекелиці та керуючій справами (секретарю) міської ради Марині Тарабан.

Нехай світлина, зроблена на добру згадку, не просто нагадує нашій хорольській фотомоделі про перемогу, а й надихає на нові творчі звершення!

Усім учасникам щиро дякуємо за активну участь, яка переконливо доводить любов підростаючого покоління до міста та рідного краю. Упевнено слідуйте назустріч своїм досягненням, прагненням і мріям, будьте старанними, натхненними, ніколи не зупиняйтеся і продовжуйте підкорювати нові переможні вершини. Нехай усім Вам щастить у житті!

 
Автор: Ірина ГРИГОРАШ
Оголошення
     
Чергове засідання сесії

1 липня 2020 року о 9-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

26 червня 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net