Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

місце категорія вагова завоював перше тeenage роки) міста junior спортсменів років) друге хорол змагалися цівина хоролу участь дисципліні алексеєнко спортивної
Нові спортивні досягнення хорольців
2016-06-06

4-го червня 2016 року в місті Київ відбувся Відкритий чемпіонат міста Київ та Київської області UPC 2016 з пауерліфтингу, жиму та тяги, в якому прийняли участь представники спортивного клубу "SPARTA" міста Хорол. Участь хорольчан у змаганні міжнародного рівня забезпечила Хорольська міська рада, обласний депутат Мухтаров Фахраддін Аладдін огли, приватні підприємці міста та батьки юних спортсменів. Спортивний клуб представляло сім спортсменів різних вагових та вікових категорій на чолі з капітаном команди Денисом Алексеєнко, який є заступником Спортивної ради при виконавчому комітеті Хорольської міської ради.

У чемпіонаті взяло участь 149 спортсменів у 188 номінаціях. Спартанці показали високий рівень підготовки з новим тренером – президентом федерації Ukrainian Powerlifting Committee (UPC) Богданом Воробей.

В дисципліні "ПАУЕРЛІФТИНГ" змагалися 2 спортсмена з Хоролу:
  - Литвиненком Олег, JUNIOR (20-23 роки), вагова категорія – до 82,5 кг, завоював перше місце;
  - Цівина Владислав, ТEENAGE (13-19 років), вагова категорія – до 60 кг, завоював друге місце.

В дисципліні "ЖИМ ЛЕЖАЧИ" змагалися 5 спортсменів з Хоролу:
  - Цівина Владислав, ТEENAGE (13-19 років), вагова категорія – до 60 кг, завоював перше місце;
  - Чишко Максим, ТEENAGE (13-19 років), вагова категорія – до 60 кг, завоював друге місце;
  - Остапенко Діана, ТEENAGE (13-19 років), абсолютна вагова категорія, завоювала третє місце;
  - Тютюнник Іван, JUNIOR (20-23 роки), вагова категорія – до 90 кг, завоював третє місце.
  - Алексеєнко Денис, JUNIOR (20-23 роки), вагова категорія – 110+ кг, завоював перше місце та друге місце у категорії OPEN.

В дисципліні "СТАНОВА ТЯГА" змагалися 5 спортсменів з Хоролу:
  - Остапенко Діана, ТEENAGE (13-19 років), абсолютна вагова категорія, завоювала друге місце;
  - Цівина Станіслав, ТEENAGE (13-19 років, вагова категорія – до 67 кг, завоював перше місце;
  - Литвиненко Олег, JUNIOR (20-23 роки), вагова категорія – до 82,5 кг, завоював перше місце;
  - Тютюнник Іван, JUNIOR (20-23 роки), вагова категорія – до 90 кг, завоював перше місце та виконав норматив майстра спорту;
  - Алексеєнко Денис, JUNIOR (20-23 роки), вагова категорія – 110+ кг, завоював перше місце, а також  перше місце у категорії OPEN.

За результатами змагань у Відкритому чемпіонаті міста Київ та Київської області UPC 2016 з пауерліфтингу, жиму та тяги хорольські спортсмени  продемонстрували достойну фізичну підготовку і посіли перші місця в різних номінаціях. Спартанці знову привезли у Хорол почесні нагороди, але вже в більш суттєвій кількості:  вісім золотих медалей, чотири срібних і двоє бронзових – всього 14 медалей!!!

Вітаємо наших хорольців з високими спортивними досягненнями і висловлюємо слова вдячності заступнику Спортивної ради при виконавчому комітеті Хорольської міської ради Денису Алексеєнку та його команді за активну громадську позицію, пропаганду здорового способу життя, вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту міста Хорол. Бажаємо і в подальшому сприяти формуванню у молоді нашого міста позитивного ставлення до здорового способу життя шляхом самовдосконалення і цілеспрямованості. Нехай Вам з легкістю підкорюються нездоланні вершини спортивного Олімпу!

З повагою, міський голова Сергій Волошин!

Оголошення

До уваги мешканців Хорольської громади!

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та тупиків у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади

Повідомлення про скликання виконавчого комітету

05 квітня 2024 року о 10:00 год. відбудеться шосте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня,4

16 квітня 2024 року о 14:00 год. відбудеться сьоме засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня,4