Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

covid- території випадків міської заходів україни освіти громади хорольської хорольського квітня захворюваності населення закладів спричиненої серед району false протиепідемічних
Чергове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС
2021-04-02

Протягом останніх днів на території Хорольської міської територіальної громади та Україні в цілому спостерігається вкрай негативна динаміка поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-СоV-2. Офіційна статистика захворюваності та смертності спонукала міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій до прийняття у невідкладному порядку рішень з метою запобігання поширення захворюваності серед населення. 

У п’ятницю, 2 квітня 2021 року, відбулося засідання міської комісії з ТЕБ і НС, на якій заслухано питання «Про вжиття заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-СоV-2». За головуванням голови міської комісії з ТЕБ і НС, Хорольського міського голови Сергія Волошина обговорили епідемічну ситуацію на Хорольщині та одноголосно прийняли рішення щодо продовження терміну дії обмежувальних заходів на території громади.

Головний лікар КНП «Хорольський Центр ПМСД» Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області Леонід Соболь виступив з доповіддю, наголосивши на вкрай напружену епідемічну ситуацію на території колишнього Хорольського району. Складність ситуації спричинена поширенням агресивної коронавірусної інфекції нових патогенних штамів. Нові штами COVID-19, британський і африканський, вважають більш небезпечним для здоров’я людини, ніж китайський попередник. Головний лікар проінформував, що з початку кампанії вакцинації, яка розпочалася 19 березня цього року, уже вакциновано близько 400 мешканців громади. На думку Леоніда Миколайовича, подолання пандемічної кризи можливе лише за умови застосування єдиної ефективної стратегії в боротьбі з COVID-19 – вакцинації. Якщо провести щеплення близько 95% населення, то є надія зупинити збудника корона вірусної інфекції. Актуальними залишаються питання посилення діючої госпітальної бази, яка потребує залучення додаткових фінансових ресурсів.

За офіційними даними Міністерства охорони здоров’я України станом на 2 квітня в Україні зафіксовано 19893 нових випадків захворюваності на COVID-19. Це антирекорд – найбільша кількість людей, які захворіли протягом останньої доби, за весь час пандемії на території України. У структурі захворюваності за категоріями населення – 4,2 % дітей і 2,4% медпрацівників. За даними Хорольського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» з початку реєстрації на території колишнього Хорольського району виявлено 733 підтверджених випадків COVID-19, нових за останню добу – 2.

Рекордно велика й кількість зафіксованих летальних випадків. На території України за останню добу зафіксовано 433 випадків смерті з підтвердженим COVID-19, а на території Хорольської міської ради – 1. Усього зареєстровано 27 летальних випадків на Хорольщині з початку їх реєстрації.   

Враховуючи збільшення кількості випадків захворювання на COVID-19 серед мешканців Хорольської міської територіальної громади, зростання серед захворілих кількості випадків, які потребують госпіталізації, з метою зниження темпів поширення COVID-19 та забезпечення можливості лікарняним закладам надавати своєчасну допомогу хворим, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), міська комісія з ТЕБ і НС вирішила продовжити обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, а саме:

з 00 год. 00 хв. 5 квітня 2021 р. по 00 год. 00 хв. 17 квітня 2021 р. на території Хорольської територіальної громади ЗАБОРОНИТИ:

1) відвідування закладів освіти та позашкільної освіти здобувачами освіти, крім учнів (вихованців) закладів дошкільної освіти, початкових класів закладів загальної середньої освіти (1-4 класів), за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів;

2) приймання відвідувачів у закладах культури і проведення культурних масових заходів (розважальних, соціальних, рекламних та інших);

3) роботу розважальних закладів (дискотеки, нічні клуби тощо);

4) масові релігійні зібрання.

Посилених карантинних обмежень для суб’єктів господарської діяльності різних форм власності немає. Проте, суб’єктам господарювання, у тому числі фізичним особам-підприємцям, діяльність яких пов’язана з прийомом та обслуговуванням населення (культові споруди, спортивні зали, фітнес-центри, торговельні заклади, ринки, організація перевезення пасажирів на міських та міжміських маршрутах тощо) рекомендовано посилити виконання протиепідемічних заходів. 

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Позачергова сесія

13 квітня 2021 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання 9 позачергової сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня

     
     
Позапланове засідання виконкому

30 березня 2021 року о 13-00 год. відбудеться сьоме позапланове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net