Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

хорольської молодіжної громади складу міської представника освіти молоді суспільства україни грудня участі згодою) установчих міській хорольській завантажити громадянського діяльність та/
Повідомлення про проведення установчих зборів з формування складу Молодіжної ради при Хорольській міській раді
2023-11-08

Хочеш розвиватися? Маєш ідею, як покращити свою громаду? Якщо тобі 14-35 років і ти проживаєш на території Хорольської громади, долучайся до Молодіжної ради при Хорольській міській раді.

Подати заявку можна до 08 грудня 2023 року включно.

Молодіжна рада – це інструмент молодіжного “голосу”, який дає можливість почути молодих людей.

Молодіжна рада утворюється, як консультативно-дорадчий орган Хорольської міської ради. Його мета – консолідація молодіжного руху у населених пунктах громади, сприяння участі молоді у процесі розроблення та прийняття рішень Хорольської міської ради  щодо  вирішення питань у молодіжній сфері, залученню молоді до вирішення питань соціально-економічного, політичного та культурного життя громади.    

Установчі збори молодіжної ради при Хорольській міській раді відбудуться 27 грудня 2023 року о 14:00 год. у приміщенні Хорольської міської ради за адресою: м. Хорол, вул.1 Травня, 4 (ІІ поверх).

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

- представниками громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території Хорольської громади (за згодою);

- представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським або студентським самоврядуванням кожного закладу освіти (за згодою);

- жителями Хорольської громади, які делегуються до складу молодіжної ради за ініціативи громадян України, які є мешканцями Хорольської громади (5-10 осіб) (за згодою).

До складу молодіжної ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу молодіжної ради.

Для участі в установчих зборах подаються такі документи:

заява за зразком (додаток 1), підписана керівником громадського об’єднання або навчального закладу, підприємства, установи, організації або заява жителя Хорольської ТГ, який делегується до складу молодіжної ради за ініціативи громадян України, які є мешканцями громади – завантажити;

- витяг з протоколу засідання керівного органу організації  засвідчене печаткою (у разі наявності) з рішенням про делегування кандидата для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради ;

- підписний лист для збору підписів не менше 5-ти жителів відповідного населеного пункту про підтримку кандидата від відповідної адміністративно-територіальної одиниці за формою згідно з Додатком 3 – завантажити.

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства (жителя Хорольської ТГ) із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, дати та місця народження, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

письмова згода делегованого представника на обробку його персональних даних у довільній формі або за зразком (додаток 2)  завантажити.

Документи приймаються з 08 жовтня 2023 року до 08 грудня 2023

року включно (08:00 год. – 17:00 год.) за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 88, корпус 2 (відділ освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради) та на електронну пошту e-mail: [email protected].

Відповідальна особа:

Поклад Тетяна Віталіївна – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради.

Оголошення
     
Повідомлення про скликання позачергового виконавчого комітету

8 грудня 2023 року о  10-00 год. відбудеться двадцять перше позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою:
          м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
     
Повідомлення про скликання чергового виконавчого комітету

19 грудня 2023 року о  14-00 год. відбудеться двадцять друге чергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою:
        м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
     
Увага, повідомлення про аукціон
Про скасування електронного аукціону зі зниженням стартової ціни №06050 по продажу нежитлової будівлі ясла-садка «Незабудка», яка розміщена по вулиці Молодіжна, будинок 13 в м.Хорол, автоматично оголошеного електронною торговою системою.
     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]