Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Сайт Президента України

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Ти як?

закупівлі україни предмета меблі офісні послуг гривень законом товару району лубенського полтавської закупівлі» обґрунтування публічні особливостей здійснення &mdash протягом
Оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями
2026-05-27

Виконавчий комітет доводить до відома обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі товару «Офісні меблі для Центру надання адміністративних послуг по вул. Незалежності, буд. 19а в місті Хорол Лубенського району Полтавської області», код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 39130000-2 – Офісні меблі

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): товару «Офісні меблі для Центру надання адміністративних послуг по вул. Незалежності, буд. 19а в місті Хорол Лубенського району Полтавської області», код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 39130000-2 – Офісні меблі

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178, UA-2026-05-11-005200-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 1 088 800,00 гривень (один мільйон вісімдесят вісім тисяч вісімсот гривень 60 копійок), з ПДВ/без ПДВ

Розмір бюджетного призначення: 1 088 800,00 гривень (один мільйон вісімдесят вісім тисяч вісімсот гривень 60 копійок), з ПДВ/без ПДВ

Термін поставки товару: до 30 червня 2026 року включно.

Нормативно-правове регулювання: Закупівля регулюється та встановлюється Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон про закупівлі) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами), та іншими нормативно-правовими актами, що стосуються предмета закупівлі.

Обґрунтування технічних характеристик: завантажити.

Оголошення
     
Увага! Громадське обговорення

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо формування мережі закладів загальної середньої освіти Хорольської міської ради на 2024-2026 роки у 2026 році

     
     
Повідомлення про засідання виконавчого комітету

У вівторок, 15 вересня 2026 року о 14:00 год., у залі засідань Хорольської міської ради відбудеться 20 чергове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул.Соборності, 4

     
     
Оголошення про наміри зміни тарифу

Оголошення КП "Комунсервіс" про намір здійснити зміну тарифу на послугу з централізованого водовідведення для юридичних осіб, які фінансуються з державного або місцевого бюджетів

     
     
Інформаційне поідомлення про проведення конкурсного відбору

Інформаційне повідомлення про проведення конкурсного відбору суб’єкту оціночної діяльності, який здійснюватиме оцінку об’єкту комунальної власності для цілей продажу. Найменування та місцезнаходження об’єкту оцінки: будівля сільського клубу загальною площею 265,4 кв.м., який розміщений по вулиці Центральній, будинок 15Б в с.Ковтуни Лубенського р-ну Полтавської обл.

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Соборності, 4, Тел.: (05362)33-3-44 (гаряча лінія),
E-mail: [email protected]