Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

хорольської обговорення міської громадського пропозиції вулиць перейменування проведення населених територіальної пунктах тупиків провулків особи присвоєння пропозицій імені пропонується громади присвої
До уваги мешканців Хорольської громади!
2024-04-10

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та тупиків у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади

Виконавчий комітет Хорольської міської ради інформує про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та тупиків у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади та запрошує долучитись до обговорення даного питання.
 
Організатор громадського обговорення – виконавчий комітет Хорольської міської ради.
  Громадське обговорення проводиться відповідно до:
1) Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії»; 
2) Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій»; 
3) Розпорядження голови Хорольської міської ради від 10.04.2024 №159-р «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та тупиків у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади».

  Перелік вулиць, провулків та тупиків у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади, запропонованих робочою групою для перейменування додається – завантажити.

  Форма проведення громадського обговорення – публічні консультації.
  Строк проведення громадського обговорення – 30 календарних днів з дня оприлюднення офіційного повідомлення на вебсайті Хорольської міської ради про його початок (до 10.05.2024).

  ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ ДОСТУПНЕ ЗА ПОСИЛАННЯМ:
https://consult.e-dem.ua/polls/2899 (проводиться на платформі електронної демократії Е-DEM “Консультації з громадськістю»).
 
Подати пропозиції щодо перейменування можна:
1)в електронному вигляді, через платформу електронні звернення громадян –
2)листом на електронну пошту Хорольської міської ради [email protected];
3)в письмовому вигляді за адресою: 37800, Полтавська область, Лубенський район, м.Хорол, вул.1 Травня, 4, Хорольська міська рада.

  Пропозиції від жителів старостинських округів щодо нових назв вулиць також приймаються в адмінприміщеннях старостинських округів.
  Пропозиції учасників громадського обговорення у письмовій формі чи електронною поштою подаються із зазначенням прізвища, імені по батькові, контактного телефону та адреси особи, яка їх подає.
 
Юридичні особи подають пропозиції у письмовій формі чи електронною поштою із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.
  У разі внесення пропозиції щодо присвоєння вулиці чи провулку імені фізичної особи, ювілейної та святкової дати, назви і дати історичної події до пропозиції необхідно додати коротке обґрунтування та інформаційну довідку про фізичну особу, ім’я якої пропонується присвоїти, ювілейну, святкову чи історичну дату або назву історичної події, назву якої пропонується присвоїти.
 
У разі, якщо у фізичної особи, ім'я якої пропонується присвоїти вулиці чи провулку, є родичі (діти, вдова, вдівець, а якщо їх немає – батьки, рідні брати та сестри), необхідно також отримати їх письмову згоду на присвоєння імені.
  Анонімні пропозиції розглядатися не будуть.
  Зразок форми надання пропозицій: завантажити
 
Відповідальна особа за збір пропозицій (зауважень) учасників громадського обговорення: начальник відділу з питань інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та організаційної роботи виконавчого комітету Хорольської міської ради Григораш І.О. (м.Хорол вул.1 Травня, 4).
 
Звіт за результатами обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Хорольської міської ради протягом 14 календарних днів після закінчення строку подання пропозицій.
Оголошення
     
Увага, важливе повідомлення!

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та тупиків у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади

     
     
УВАГА! Актуалізувати облікові дані військовозобов’язаних можна у ЦНАПі міста Хоролу!

З 18 травня 2024 року набуває чинності оновлений Закон «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», згідно якого всі чоловіки віком від 18 до 60 років протягом 60 днів повинні оновити свої облікові дані.

     
     
Повідомлення про скликання виконавчого комітету

21 травня 2024 року о 14:00 год. відбудеться дев'яте засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]