Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

волонтери волонтерів країну агресії підтримку волонтерам унікальною армією забезпечення волонтерському завдяки зовнішньої російсько-терористичної допомоги самоорганізації постійну надійну відчувають життів
Волонтери – унікальна армія невидимого фронту!
2023-12-05

Щорічно 5 грудня в Україні та світі відзначається Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку або Всесвітній день волонтерів. Це свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Волонтери – справжні патріоти, які безкорисно допомагають Збройним Силам України, вимушеним переселенцям та всім, хто потрапив у складні життєві обставини. Без волонтерів національний спротив не мав би такої потужної сили протидії ворожій агресії.

Українські волонтери на сьогоднішній день – це ті, хто своєю добровільною, самовідданою працею кожен день робить країну сильнішою. Мотивація українських волонтерів – це багатогранний феномен, який став гідним прикладом для усього світу. В останні роки, ще з часів Майдану і Революції Гідності, для нашої країни потужний волонтерський рух став взірцем громадянської позиції і самоорганізації суспільства.

Справжню ціну волонтерської місії тепер знають всі, особливо наші військовослужбовці ЗСУ. Волонтери забезпечують суттєву матеріально-технічну та потужну моральну підтримку захисникам і захисницям, які захищають країну на Сході від зовнішньої російсько-терористичної агресії. Завдяки волонтерському руху, який є унікальною армією забезпечення і допомоги, врятовано тисячі життів, а ЗСУ відчувають постійну надійну підтримку, турботу та небайдужість.

Уся країна пишається нашими волонтерами, цими завзятими людьми з відкритим серцем і доброю волею, які присвятили своє життя служінню та ідеї гуманності. Висловлюю щиросердну вдячність українським та міжнародним волонтерам за непохитну віру в нашу країну, в нашу перемогу, в наших громадян! Бажаю всім волонтерам міцного здоров’я, непохитного ентузіазму, злагоди і миру в нашій країні!

 

З повагою – міський голова Сергій ВОЛОШИН

Оголошення
     
Повідомлення про кандидатів на заміщення посади

28 лютого 2024 року відбулося І засідання конкурсної комісії на заміщення посади керівника Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області.

     
     
Повідомлення про скликання виконавчого комітету

29 лютого 2024 року о 10-00 год. відбудеться третє позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня,4

     
     
Повідомлення про проведення конкурсу

Інформаційне повідомлення про проведення конкурсного відбору суб’єкту оціночної діяльності, який здійснюватиме оцінку об’єктів оренди

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]