День державної служби — це свято людей, які присвятили себе відповідальній справі служіння державі та громаді. Саме завдяки їхній щоденній праці, професіоналізму та відданості забезпечується стабільна робота установ, реалізуються важливі рішення та вирішуються питання, які хвилюють людей.
З нагоди професійного свята міський голова Сергій Волошин відзначив подяками працівників, які сьогодні працюють в органах місцевого самоврядування, але значну частину свого життя присвятили державній службі. Їхній досвід, відповідальність та багаторічна праця є вагомим внеском у розвиток нашої громади.
Цього дня очільник громади також привітав працівників судової системи, адже утвердження законності, справедливості та верховенства права є важливою складовою розвитку демократичної держави. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм і відданість своїй справі були відзначені працівники суду та ветеран судової влади, яка десятки років присвятила служінню закону й людям.
Користуючись нагодою, міський голова привітав з минулим днем народження працівницю міської ради, побажавши їй здоров’я, щастя, родинного затишку та нових звершень.
Бажаю всім міцного здоров'я, миру, благополуччя, життєвої наснаги, нових досягнень та впевненості у завтрашньому дні. Нехай кожна добра справа знаходить підтримку і вдячність людей, а всі ваші зусилля сприяють розвитку рідної громади та України.
Автор і фото: Крістіна СУХОРУК





border="0">
border="0">