На виконання Обласної програми з реалізації молодіжної політики на 2021-2025 роки та Обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2022-2025 роки комунальна установа «Обласний молодіжний центр» Полтавської облради ініціює проведення заходу у форматі public talk «Кращі практики патріотичного виховання у молодіжних заходах» із залученням профільних спеціалістів, молодіжних працівників, представників ГО. Усіх охочих запрошуємо вяти участь у патріотично-виховному заході.
Захід відбудеться з 14 по 16 березня 2022 року на платформі Zoom.
PublicTalk – це формат публічної дискусії, який поєднує виступ (круглий стіл) та обговорення питань з наведенням прикладів по їх вирішенню.
Мета заходу – зібрати спеціалістів, які працюють з дітьми та молоддю у напрямку національно-патріотичного виховання в Полтавській області для презентації своєї діяльності та плану заходів на 2022 рік, обміну досвідом у проведенні заходів та створення мережі партнерських організацій.
Такі заходи покликані активізувати громадський сектор у територіальних громадах, вказати вектори розвитку молодіжної політики з національно-патріотичного виховання, прийняти спільні рішення про шляхи активізації молодіжної участі у таких заходах чи їх організації.
Захід не передбачає звітування за пророблену роботу у 2021 році.
З 2021 року термін «молодіжний працівник» увійшов до ЗУ «Про основні засади молодіжної політики» від 27.04.2021 р. А у грудні 2021 року до Національного класифікатора професій унесено нову професію молодіжної сфери – «фахівець з питань молоді (молодіжний працівник)». Затребуваність нової професії пов’язана із запитом самої молоді і необхідністю введення в правове поле нової професії. Наразі Міністерство молоді та спорту розпочало роботу над розробкою професійного стандарту нової професії. Усе це дає підстави говорити, що учасники нашого тренінгу можуть стати у подальшому офіційними молодіжними працівниками вашої територіальної громади.
Завдання базового тренінгу:
- забезпечити учасників необхідним базовим рівнем для реалізації успішної молодіжної політики;
- налагодити діалог між різними учасниками молодіжної політики;
- надати учасникам можливість створити власну ідентичність себе як молодіжного працівника.
Також до участі у тренінгу запрошуються:
- активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;
- бібліотекарі, соціальні працівники, працівники культури, представники молодіжних рад та учнівського самоврядування, ювенальні офіцери, депутати профільних комісій, представники старостатів, працівників позашкілля, спорту для всіх, інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.
По завершенню учасники отримають свідоцтво встановленого зразка про проходження Базового тренінгу програми «Молодіжний працівник» від Державного інституту сімейної та молодіжної політики, що є підставою для підвищення кваліфікації спеціаліста.
Заявку на участь необхідно подати до 05 березня 2022 року (не пізніше 18:00). Посилання на електронну форму реєстрації https://cutt.ly/iPUpyXB
Про результати відбору на тренінг учасники будуть повідомлені до 06 березня 2022 року.
Контактна особа: директор КУ «Обласний молодіжний центр» ПОР, Світлана Громцева, 066-372-96-29.