Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Сайт Президента України

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

нашим хорольщини армії передано голова автомобілі громади бійцям україни благородної міської кожного перемогу комітету виконавчого хорола також інтелект» благодійний фі
Свята Перемога України в серці кожного із нас
2022-05-06

Ось уже третій місяць поспіль наші воїни-захисники на межі надлюдських можливистей боронять нашу землю від навали російської армії. Ця біда доторкнулася кожного і об’єднала всіх воєдино для боротьби із окупантами. Волонтери Хорольщини, громадські активісти, керівники, трудові колективи установ, підприємств та організацій об’єднали зусилля аби допомогти нашим захисникам матеріально та підтримати їх бойовий дух. 

Кожен учасник волонтерського руху в тилу долучився до благородної справи, аби наблизити довгоочікувану Перемогу.

У четвер, 5 травня, з Хорола до східних рубежів України, де зараз точаться запеклі бої з противником, відправився черговий екіпаж з гуманітарною допомогою для нашої армії. Вантажі з медикаментами, продуктами харчування, предметами першої необхідності буде адресно передано нашим землякам на фронт. Молочну продукцію надано від колективу ТОВ «ОРІОН МОЛОКО», яке очолює Ольга Тарасенко.

Крім того, військовим Хорольщини, які потребували транспортні засоби для перевезення вантажів, передано придбані за благодійні кошти автомобілі символічним і патріотично значимим для земляків написом «Ми з Хорола» та гербом. До збору коштів для придбання автотранспортних засобів долучилися небайдужі мешканці громади, працівники виконавчого комітету Хорольської міської ради та її структурних підрозділів на чолі з міським головою Сергієм Волошиним через благодійний фонд «Інтелект». Також значну фінансову підтримку на ці цілі забезпечили члени виконавчого комітету міської ради – депутат обласної ради, голова СВК «Андріївський» Фахраддін Мухтаров та голова СВК «Перемога» Анатолій Пасюта. Заради наближення Перемоги родина Стеценків з Хорола у складі батька Олега та сина Максима подарували воїнам власний позашляховик – УАЗ "Патріот", який з щирим серцем і душею старанно готували до відправлення на передову. Усього від громади Хорольщини на підмогу нашим бійцям нашим бійцям передано вже 4 автомобілі. 

Міський голова подякував усім, хто активно долучається до благородної місії. Усім, хто своєю працею допомагає кувати в тилу таку вистраждану, але таку бажану Перемогу. Наша сила в єдності, тож продовжуємо працювати й далі, укріплюючи сили Української армії світла.

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Повідомлення про результати громадського обговорення про перейменування топонімів

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування населених пунктів Хорольської міської територіальної громади (село Новоіванівка, село Бригадирівка, село Червоне)

     
     
Повідомлення про взяття на облік безхазяйного майна

Виконавчий комітет Хорольської міської ради повідомляє про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна , що знаходиться за адресою: вул.Лісна, будинок 18, с.Лісянщина, Лубенського р-ну, Полтавської обл.

     
     
До уваги землекористувачів та землевласників Хорольської міської територіальної громади!

До уваги землекористувачів та землевласників, фізичних та юридичних осіб різних форм власності! До вашої уваги пропонується до розгляду Положення щодо встановлення розміру ставок орендної плати за користування земельними ділянками на території Хорольської міської територіальної громади.

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]