Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Сайт Президента України

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Ти як?

вакцин індія четвірки» країни мільярд пандемії японія експорт індії австралія коронавірусу проти великою поставити зірвався світі після однак covid-
Що говорили про протидію пандемії США, Індія, Японія і Австралія на саміті Quad
2021-09-26

У Вашингтоні відбувся саміт учасників «чотирьохсторонього діалогу з безпеки» регіональної індо-тихоокеанської групи, так званої «четвірки» (Quad). До неї входять США, Індія, Японія і Австралія. Зокрема, переговори стосувалися питань безпеки, технологій та протидії пандемії коронавірусу.

Джо Байден повідомив своїм партнерам із «четвірки» про прогрес ініціативи щодо збільшення виробництва вакцин, яка була узгоджена під час віртуального саміту Quad в березні.

За словами Байдена, «все йде за планом», і додатковий мільярд доз вакцин буде вироблений в Індії.

Прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді заявив, що ця ініціатива стане великою підмогою для країн Індо-Тихоокеанського регіону в боротьбі з пандемією.

Країни «четвірки» раніше планували, що до кінця 2022 року їм вдасться поставити в країни Азії мільярд доз вакцин проти COVID-19. Однак план зірвався після того як Індія, найбільший в світі фармвиробник, заборонила експорт вакцин у квітні цього року на тлі масового спалаху коронавірусу всередині країни.

Індія готова відновити експорт вакцин у жовтні, надаючи пріоритет міжнародній ініціативі по забезпеченню вакцинами небагатих держав (COVAX), а також сусіднім країнам.

Оголошення
     
Громадське обговорення

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та тупиків у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади

     
     
Повідомлення про проведення засідання аукціонної комісії

31 липня 2025 року в адміністративному приміщенні Хорольської міської ради по вул. 1 Травня, 4 в м. Хорол проведено засідання аукціонної комісії для продажу об’єкта малої приватизації, що належить до комунальної власності Хорольської міської територіальної громади – Адміністративний нежитловий будинок по вул. Незалежності, 88, корп. 1 в м.Хорол Лубенського р-ну Полтавської обл.

     
     
Оголошення про завершення громадського обговорення

Згідно з протоколом засідання робочої групи від 30.07.2025 №2, громадське обговорення щодо перейменування топонімів у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади, а саме: вулиці Красна Гірка у с.Трубайці та провулку Банного у м.Хорол Лубенського району Полтавської області, завершилося.

     
     
Повідомлення про проведення аукціону

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ
  закінченого будівництвом об’єкту, будівлі, теплогенераторної
  по вулиці Кременчуцька, 2А в місті Хорол

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Соборності (колишня 1 Травня), 4, Тел.: (05362)33-3-44 (гаряча лінія),
E-mail: [email protected]