Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Сайт Президента України

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Про новини із сесійної зали
2024-07-03

Згідно розпорядження міського голови Сергія Волошина від 26.06.2024 №276-р, друге пленарне засідання 56 сесії Хорольської міської ради VIII скликання було заплановано на середу, 3 липня.На порядок денний внесено 69 питань, включаючи різне. 

Переважна більшість проєктів рішень стосувалася питань врегулювання земельних відносин на території Хорольської міської територіальної громади, підготовлених відділом з питань земельних відносин та екології виконавчого комітету Хорольської міської ради (начальник Тітенко Н.В.). Із 26 обраних депутатів були присутні в сесійній залі 10 осіб та міський голова. Через відсутність кворуму (14 депутатів) пленарне засідання не відбулося. Міський голова оголосив про перенесення другого пленарного засідання 56 сесії на п'ятницю, 5 липня.

 
 

Оголошення
     
Повідомлення про результати громадського обговорення про перейменування топонімів

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування населених пунктів Хорольської міської територіальної громади (село Новоіванівка, село Бригадирівка, село Червоне)

     
     
Повідомлення про взяття на облік безхазяйного майна

Виконавчий комітет Хорольської міської ради повідомляє про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна , що знаходиться за адресою: вул.Лісна, будинок 18, с.Лісянщина, Лубенського р-ну, Полтавської обл.

     
     
До уваги землекористувачів та землевласників Хорольської міської територіальної громади!

До уваги землекористувачів та землевласників, фізичних та юридичних осіб різних форм власності! До вашої уваги пропонується до розгляду Положення щодо встановлення розміру ставок орендної плати за користування земельними ділянками на території Хорольської міської територіальної громади.

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]