Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

голови війни представники пам’яті вшанували нацизмом пам'ять квітів міського ветеранських закладів організацій загальноїсередньої громадські вівтар жертовності життя поклали активісти борці
Не загасити пам’яті вогонь
2024-05-08

Хорольська громада разом з усією українською спільнотою 8 травня відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Ця дата є нагадуванням для нашого і прийдешніх поколінь про те, що Друга світова розпочалася внаслідок домовленостей двох тоталітарних режимів: нацистського у Німеччині й комуністичного в СРСР.

Вшанували пам'ять усіх, хто боровся і постраждав від нацизму, хвилиною мовчання та покладанням квітів до братських могил, пам’ятників та обелісків. До церемонії покладання квітів на території міста Хорола долучились представники місцевої влади – в.п. міського голови Юлія Бойко, заступник міського голови Валентин Місніченко, начальник загального відділу Ніна Гвоздик та голова Відокремленого підрозділу Організації ветеранів України у Хорольській міській територіальній громаді Олександр Козирод. До вахти пам’яті у місті та старостинських округах долучилася учнівська молодь. У сільських населених пунктах громади до меморіального заходу долучилися працівники старостатів, голови первинних ветеранських організацій, представники закладів загальноїсередньої освіти та громадські активісти.

Вшанували усіх борців з нацизмом, які поклали свої життя на вівтар жертовності кровопролитної війни. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять мирні цивільні люди, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації, діти війни, примусові робітники.

Сьогодні український народ протистоїть тому злу, яке знову відродилося. Шануємо пам'ять полеглих новітніх Героїв, які полягли смертю хоробрих у боротьбі з російським агресором.

Ми добре знаємо ціну війни, тому для нас головне – мир!

 

Автор іфото: Ірина ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Увага, важливе повідомлення!

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та тупиків у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади

     
     
УВАГА! Актуалізувати облікові дані військовозобов’язаних можна у ЦНАПі міста Хоролу!

З 18 травня 2024 року набуває чинності оновлений Закон «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», згідно якого всі чоловіки віком від 18 до 60 років протягом 60 днів повинні оновити свої облікові дані.

     
     
Повідомлення про скликання виконавчого комітету

21 травня 2024 року о 14:00 год. відбудеться дев'яте засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]