Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

людей міської інвалідністю хорольської організації фестивалю культури підтримки вдалося громади крилах будинку учасників життя добру фестивальне петраш тетяни інвалідів ді
На крилах віри, з жагою до життя
2021-10-19

Любити життя таким, як воно є, здатна не кожна людина. Його цінність усвідомлюється лише тоді, коли втрачаєш здоров’я або ж не можеш повноцінно і активно жити в умовах непростого, динамічного, а  часом і жорстокого сьогодення. Для людей з інвалідністю властиве відчуття тонких граней буття, адже їх система цінностей базується на пошуках радості в простих речах. 

19 жовтня такі люди знайшли радість у спілкуванні один з одним та отримали масу позитивних емоцій на творчому фестивалі-конкурсі «На крилах віри».

Щорічне проведення в жовтні-листопаді відкритого інклюзивного фестивалю на Хорольщині стало незмінно доброю традицією. Організація та проведення святкового заходу обласного рівня відбулися під егідою місцевого осередку осіб з інвалідністю «Союз організації інвалідів України» під керівництвом Тетяни Петраш, а також за підтримки Хорольської міської ради в особі міського голови Сергія Волошина та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Галини Козлової.

Цьогоріч місцева спілка людей, які стійко долають складні випробування долі, відзначає 13-річчя з дати заснуваня і початку історії існування не просто громадської організації, а теплого родинного гніздечка. У кімнату, яку за підтримки очільника громади облаштовано в старому приміщенні міської ради, залюбки «злітаються» представники організації для дружньої бесіди за чашечкою кави, для гри в шахи, шашки чи дартс, щоб цікаво й змістовно провести своє дозвілля у доброзичливій і по-домашньому теплій атмосфері.

Під звучання гімну людей з інвалідністю на головній сцені базового будинку культури Хорольської міської ради розпочалося феєричне фестивальне дійство. Регіональний фестиваль творчості «На крилах віри» зібрав широке коло друзів. Серед його учасників були мешканці Хорольської міської територіальної громади та сусіди з Семенівки, Миргорода, Лубен, гості із Лазірок, Шишак, Пирятина, та Полтави.

З привітальним словом до учасників фестивалю звернулися міський голова Сергій Волошин, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Хорольської міської ради Галина Козлова та голова Полтавського обласного осередку інвалідів Всеукраїнської організації «СОІУ» Сергій Чумак. Від імені очільника громади ведучій заходу вручено корзину з різнобарв'ям живих осінніх квітів, як символічний подарунок для усіх конкурсантів та учасників. Флористична композиція стала окрасою сцени та спільного фото на добру згадку.

Серця присутніх на заході глядачів зігрілися теплом яскравих моментів у старанних виступах артистів-вокалістів, гумористів і танцюристів. Заворожуючу й дивовижно чарівну виставку виробів декоративно-ужиткового мистецтва представили у вестибюлі будинку культури талановиті майстрині з різних куточків Полтавського регіону, які золотими руками створили справжні шедеври: вишивки, картини з пазлів, серветки, прикраси, ляльки, орігамі та інші витвори хенд-мейд. Найбільш емоційними видався танцювальний флеш-моб у виконанні ансамблю «Сонечко». Батьки разом із особливими, «сонячними» дітками віртуозно й старанно виконали затійливі па у помітно відтренованому, злагодженому в кожному русі танку. Душевним і проникливим співом зачарувала глядацьку аудиторію Анастасія Куценко, а Самір Петрушенко підкорив запальним вокалом. Усі без винятку учасники фестивалю за старання і творчу активність отримали дипломи від міського голови та символічні подарунки на добру згадку про добру дружню зустріч у гостинному Хоролі.

Таке цікаве й особливо дороге для кожного учасника свято не вдалося б організувати без підтримки Хорольської міської ради, керівників і працівників відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини, базового будинку культури, Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю України, а також фізичних осіб-підприємців, які надали посильну спонсорську допомогу. Не вдалося б святкове дійство без турботливої та кмітливої Тетяни Петраш, як ентузіастки, запальної затійниці та ідейної натхненниці фестивалю та різних спортивних і культурно-масових заходів для людей з інвалідністю. Їй вдалося об’єднати в єдину родину особливих у суспільстві людей різного віку, з різними життєвими труднощами, родом занять, поглядами та світобаченням. Вдалося на славу й підготовлене цьогоріч фестивальне свято. Тож до нових зустрічей заради посмішок і вогників щастя в очах людей, які потребують уваги й підтримки. Добра всім нам, усвідомлення найвищих життєвих цінностей.  А головне – любові до життя у кожній миті!

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
До уваги мешканців Хорольської громади!

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та тупиків у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади

     
     
Повідомлення про скликання виконавчого комітету

05 квітня 2024 року о 10:00 год. відбудеться шосте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня,4

     
     
Повідомлення про скликання виконавчого комітету

16 квітня 2024 року о 14:00 год. відбудеться сьоме засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня,4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]