Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Сайт Президента України

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Як зменшити ризик потрапляння у зону мінування
2022-05-31

Якщо ви рухаєтесь пішки. Дізнайтесь з офіційних джерел, чи є територія безпечною. Завжди збирайте актуальну інформацію, плануючи свій маршрут. Якщо є ділянка, про яку ви знаєте або підозрюєте, що вона замінована, уникайте її.

Завжди носіть при собі аптечку.

Під час руху групою, відстань між членами групи має становити близько 25 метрів.

Ніколи не ходіть по зарослих ділянках. Замість цього тримайтеся тротуарів і доріжок, якими часто користуються.

Не заходьте в покинуті будівлі та не відвідуйте безлюдні місця.

Не торкайтесь підозрілих предметів, а тим більше – мін та снарядів. Ніколи не піддавайтеся спокусі забрати «сувеніри» з зони бою – ви цілком можете активувати нестабільний снаряд або запустити міну-пастку, розроблену спеціально для привернення вашої уваги.

Не знімайте знищену військову техніку. Під час удару бронебійні снаряди можуть випаровувати токсичні речовини, вдихання яких може призвести до негативних наслідків для здоров’я.

Тримайтеся якомога далі від потенційних цілей – армійської техніки та автомобілів.

Обирайте маршрути, якими потенційні цілі зазвичай не користуються.

Якщо ви випадково натрапили на те, що, на вашу думку, є вибуховим пристроєм, нічого з ним не робіть. Просто відійдіть на безпечну відстань і попередьте перехожих. Повідомте про свою знахідку в екстрену службу.

Якщо ви використовуєте автомобіль. Не подорожуйте вночі. Плануйте свою подорож так, щоб вона закінчилася за дві години до заходу сонця. Це дозволить вам завчасно реагувати на надзвичайну ситуацію. Крім того, вночі неможливо побачити попереджувальні знаки та підказки щодо мін.

Якщо ви їдете в колоні, за можливості залишайте між транспортними засобами відстань 100 метрів.

Дотримуйтеся маршрутів, які часто використовуються, і залишайтеся в зоні проїзду дороги.

По можливості залишайтеся на дорогах з твердим покриттям, адже вони, як правило, рідше бувають замінованими. Однак вибоїни та узбіччя доріг з твердим покриттям дають можливість приховати міну, тому уникайте вибоїн та з’їздів з дороги.

На ґрунтових дорогах залишайтеся на наявних коліях.

Ніколи не об’їжджайте блокпости колишніх військових позицій. Ніколи не проїжджайте крізь будь-що на дорозі. Паперовий пакет, шматок тканина або дошка можуть приховувати міни.

Завжди носіть з собою аптечку, не залишайте її у своєму автомобілі.

Не пересувайте перешкоди – вони можуть бути заміновані.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення
     
Увага, важливе повідомлення!

Повідомлення про перенесення дати проведення громадських слухань щодо розгляду проекту  містобудівної  документації «Внесення змін в генеральний план м. Хорол Лубенського району Полтавської області з розділами «Стратегічна екологічна оцінка», «План зонування території та ІТЗ ЦЩ», «План червоних ліній магістральних вулиць»

     
     
Оголошення про проведення відкритих торгів

Виконавчий комітет Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області проводить відкриті торги з особливостями з метою закупівлі товару 
  Контейнери сталеві оцинковані для твердих побутових відходів, об’єм 1100 л за кодом ДК 021:2015: 44613700-7 Контейнери для сміття

     
     
Повідомлення про скликання позачергової сесії

10 лютого 2025 року о 10:00 год. відбудеться пленарне засідання 66 позачергової сесії Хорольської міської ради VIII скликання у залі засідань за адресою: м.Хорол, вул. Соборності (колишня 1 Травня), 4. Спільне засідання постійних комісій відбудеться 7 лютого о 10:00 год. у кімнаті депутатів.

     
     
Повідомлення про засідання виконавчого комітету

18 лютого 2025 року о 14:00 год. відбудеться третє засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Соборності (колишня 1 Травня), 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Соборності (колишня 1 Травня), 4, Тел.: (05362)33-3-44 (гаряча лінія),
E-mail: [email protected]