Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Сайт Президента України

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

Ти як?

Головне управління ДПС в Полтавській області інформує
2022-06-06

Щодо особливостей визначення рентної плати за користування надрами для видобування газу природного на період дії воєнного стану

Законом України від 12 травня 2022 року № 2261-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей визначення рентної плати за користування надрами для видобування газу природного на період дії воєнного стану» (набрав чинності з 27.05.2022 року, далі – Закон) 

передбачене запровадження спеціального механізму справляння рентної плати за користування надрами для видобування газу природного (далі – Рента) за видобуті, за визначений статтею 257 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) граничний термін, обсяги газу природного (далі – Газ), крім обсягів Газу, що у такому періоді розміщені надрокористувачем у підземному сховищі Газу.

Зокрема, платникам Ренти за обсяги Газу, крім обсягів Газу, призначеного для виконання спеціальних обов’язків щодо формування ресурсу Газу для побутових споживачів та виробників теплової енергії, тимчасово (у період з 1 квітня 2022 року до останнього дня (включно) третього календарного місяця після припинення або скасування воєнного стану в Україні) надано право не сплачувати податкові зобов’язання з Ренти за обсяги Газу видобутого та закачаного до підземних сховищ у звітному (податковому) періоді (далі – закачаний Газ).

Водночас на період дії Закону з 1 квітня 2022 року до останнього дня (включно) третього календарного місяця після припинення або скасування воєнного стану в Україні на платників Ренти за Газ з метою підтвердження обсягів закачаного Газу покладено обов’язок подавати центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, не пізніше граничного строку подання податкової декларації з Ренти за Газ, копії актів про рух Газу в сховищах у відповідному місці (абзац сьомий п.п. 69.30 п. 69 підрозділу 10 Перехідних положень Кодексу).

Звертаємо увагу, що скористатися правом не сплачувати податкові зобов’язання з Ренти за Газ у частині закачаного Газу за відповідний звітний (податковий) період, включаючи квітень 2022 року, можуть платники Ренти, які дотримуються припису абзацу сьомого п.п. 69.30 п. 69 підрозділу 10 Перехідних положень Кодексу.

Оголошення
     
Громадське обговорення

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та тупиків у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади

     
     
Повідомлення про проведення засідання аукціонної комісії

31 липня 2025 року в адміністративному приміщенні Хорольської міської ради по вул. 1 Травня, 4 в м. Хорол проведено засідання аукціонної комісії для продажу об’єкта малої приватизації, що належить до комунальної власності Хорольської міської територіальної громади – Адміністративний нежитловий будинок по вул. Незалежності, 88, корп. 1 в м.Хорол Лубенського р-ну Полтавської обл.

     
     
Оголошення про завершення громадського обговорення

Згідно з протоколом засідання робочої групи від 30.07.2025 №2, громадське обговорення щодо перейменування топонімів у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади, а саме: вулиці Красна Гірка у с.Трубайці та провулку Банного у м.Хорол Лубенського району Полтавської області, завершилося.

     
     
Повідомлення про проведення аукціону

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ
  закінченого будівництвом об’єкту, будівлі, теплогенераторної
  по вулиці Кременчуцька, 2А в місті Хорол

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Соборності (колишня 1 Травня), 4, Тел.: (05362)33-3-44 (гаряча лінія),
E-mail: [email protected]