Чи зобов’язані суб’єкти господарювання щоденно створювати (друкувати) на РРО та або ПРРО фіскальні звітні чеки та забезпечувати їх зберігання? Відповідно до п.9 ст. 3 ЗУ № 265/95-ВР суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі
(із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов'язані щоденно створювати у паперовій та/або електронній формі реєстраторами розрахункових операцій (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) або програмними реєстраторами розрахункових операцій фіскальні звітні чеки у разі здійснення розрахункових операцій.
У яких випадках обов’язково платникам єдиного податку здійснювати програмування найменування всіх товарів в РРО/ПРРО?
Суб'єкти господарювання зобов’язані проводити розрахункові операції через реєстратори розрахункових операцій та/або через програмні реєстратори розрахункових операцій для підакцизних товарів з використанням режиму програмування із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, найменування товарів, цін товарів та обліку їх кількості, а також із зазначенням цифрового значення штрихового коду марки акцизного податку (серія та номер) при роздрібній торгівлі алкогольними напоями.
Нагадуємо! До 1 вересня 2022 року в Україні триває компанія одноразового (спеціального) добровільного декларування - цивілізований спосіб легалізації доходів. Більш детальна інформація за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya
Реквізити рахунків для сплати податків розміщені за посиланням (https://poltava.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/ ).
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном ІДД ДПС України 0 800 501 007
Спілкуйтесь з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot
Головне управління ДПС у Полтавській області