Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Сайт Президента України

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

7 липня – День військ протиповітряної оборони України (ППО)
2024-07-07

Професійне свято Воїнів, які тримають наше українське небо, відзначається щорічно у першу неділю липня. Після початку повномасштабного віроломного вторгнення російського агресора в Україну кожен українець знає слово (абревіатуру) "ППО". За ним стоїть армія потужного війська, причетна до цілодобового захисту неба. 

    Сили ППО збивають ворожі дрони, ракети та літаки, якими противник інтенсивно атакує наших військових на фронті й тероризує мирне цивільне населення. Важко уявити якими були б людські жертви і масштаби руйнувань в Україні, аби не робота операторів військ ППО. Захисники українського неба відбивають комбіновані атаки, з якими не стикалася жодна країна в історії.
   Шануймо памʼять Захисників, які навічно стали в стрій Небесного воїнства. Ми в неокупному боргу перед вашим подвигом.
   Вітаємо з професійним святом, наші ангели-охоронці в небі! Ваша служба – це запорука спокою і безпеки нашої громади та всієї країни. Нехай кожен ваш день буде наповнений гордістю за виконану благородну місію. Слава Україні!
 
З повагою – міський голова Сергій ВОЛОШИН
Оголошення
     
Повідомлення про результати громадського обговорення про перейменування топонімів

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування населених пунктів Хорольської міської територіальної громади (село Новоіванівка, село Бригадирівка, село Червоне)

     
     
Повідомлення про взяття на облік безхазяйного майна

Виконавчий комітет Хорольської міської ради повідомляє про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна , що знаходиться за адресою: вул.Лісна, будинок 18, с.Лісянщина, Лубенського р-ну, Полтавської обл.

     
     
До уваги землекористувачів та землевласників Хорольської міської територіальної громади!

До уваги землекористувачів та землевласників, фізичних та юридичних осіб різних форм власності! До вашої уваги пропонується до розгляду Положення щодо встановлення розміру ставок орендної плати за користування земельними ділянками на території Хорольської міської територіальної громади.

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]