Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська ОВА

Сайт Президента України

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Всеукраїнська асоціація ОТГ

Відкритий бюджет

15 травня – Міжнародний день сім’ї
2024-05-15

Шановні мешканці громади, дорогі друзі!

Сьогодні в усьому світі відзначається День сім’ї, що символізує вічні родинні цінності, любов і підтримку рідних людей. Сім'я – це найважливіше, що є у людини. Тільки в сімейному затишному гніздечку кожен знаходить свою опору, тил, підтримку, розуміння, наснагу та черпає джерело живильної життєдайної енергії.

Сім’я – наше головне багатство! Спочатку та, у якій ми народилися і виросли, а згодом та, яку створили самі. Російські окупанти з їх союзниками принесли велику трагедію для українських родин. Десятки тисяч сімей розділені кордонами та лініями фронту. Сотні тисяч українських Захисниць та Захисників залишили свої сім’ї, щоб обороняти їх і Україну зі зброєю у руках.

Дай Боже, щоб Україна перемогла, а родини знову возз’єдналися. Будь ласка, згадайте у цей день про своїх рідних і близьких, де б вони не були. У круговерті буденних справ і подій знайдіть вільний час: зателефонуйте, напишіть, привітайте і порадійте за те, який у Вас є скарб.

Міцного здоров’я, щастя, любові та родинного затишку під мирним небом України.

З Міжнародним днем сім'ї! Слава Україні!

 

З повагою – міський голова Сергій ВОЛОШИН

Оголошення
     
Увага, важливе повідомлення!

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків та тупиків у населених пунктах Хорольської міської територіальної громади

     
     
УВАГА! Актуалізувати облікові дані військовозобов’язаних можна у ЦНАПі міста Хоролу!

З 18 травня 2024 року набуває чинності оновлений Закон «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», згідно якого всі чоловіки віком від 18 до 60 років протягом 60 днів повинні оновити свої облікові дані.

     
     
Повідомлення про скликання виконавчого комітету

21 травня 2024 року о 14:00 год. відбудеться дев'яте засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня, 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс: (05362)33-3-44 (гаряча лінія) E-mail: [email protected]