Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

перемоги світовій війні другій нацизмом примирення гідно поколінь ветеранам зараз держави історії нашим воєнні війни дорогі нашої другої сторінок пам’яті
Звернення міського голови до Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
2019-05-08

Дорогі ветерани! Шановні хорольці та співвітчизники!

Прийміть вітання з нагоди Дня памяті та примирення і 74 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Усе більше віддаляються у минуле грізні воєнні роки минулого століття. Друга світова війна – одна з найжорстокіших і наймасштабніших за кількістю людських жертв і за територією охоплення у світі. 74 довгих років розділяють нас від довгоочікуваної перемоги, яка занадто дорогою ціною далася нашим ветеранам-переможцям і всім борцям проти нацизму.

Час не владний над подвигом тих людей, які боронили нашу Вітчизну. Його не стерти з пам’яті народної і сторінок нашої історії. Переповнену чашу болю, горя, немислимих страждань сповна довелося випити нашому незламному і нескореному ні перед ким народу.

Фронтовики та мирні мешканці, які забезпечили надійний тил у буремні воєнні та поствоєнні роки, виявили небачену й нечувану стійкість, відвагу, мужність і героїзм задля існування зараз нашої держави, задля щасливого майбутнього наступних поколінь.

На жаль, із кожним роком, на урочистих мітингах 9 травня, стає все менше сивочолих ветеранів, все менше залишається живих сторінок історії. Неспинно відлітають у вирій роки і настане той час, коли останній солдат Другої світової війни залишить нас, а разом з ним у світлі спогади відійде ціле покоління. Тим більшу любов, глибоку повагу, особливу увагу, чуйність і турботу ми маємо віддавати нашим дорогим ветеранам, які зараз з-поміж нас.

Нині онуки та правнуки наших визволителів самовіддано боронять незалежність і суверенітет держави на східних рубежах. Вони гідно наслідують приклад високого патріотичного духу своїх героїчних дідів-прадідів.

Вшануймо ветеранів-фронтовиків, учасників АТО (нині ООС), які жертвуючи собою, рятували рідну землю від поневолення заради миру. Давайте гідно пам’ятати й пишатися самопожертвою та військовою відвагою воїнів-захисників різних часів і поколінь.

Доземний уклін ветеранам Другої світової війни та трудівникам тилу, честь і слава воїнам світла та добра! Із Днем пам’яті та примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, дорогі співвітчизники.

Бажаю кожному міцного здоров’я, добробуту, родинного тепла та затишку, усіх життєвих благ, мирного неба усім народам і на всі віки.

 

 

З повагою – міський голова Сергій Волошин.

Оголошення
     
Позапланове засідання виконавчого комітету

24 березня 2020 року о 14:00 год. відбудеться четверте позапланове засідання виконавчого комітету за адресою: м.Хорол, вул. Незалежності, 37

     
     
Позачергове засідання сесії

20 березня 2020 року о 13:00 год. відбудеться пленарне засідання 76-ої позачергової сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net