Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Сайт Хорольської районної ради

Засідання виконавчого комітету
2018-03-22

У середу, 21 березня 2018 року, відбулося четверте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради сьомого скликання. Головуючим на засіданні був міський голова Сергій Волошин, а з числа членів виконкому серед присутніх було 9 осіб: Іванютенко Н.М., Карманська Я.Ю., Місніченко В.О., Керекелиця В.М., Козлова Г.М., Костиренко Л.М., Герасименко В.Г., Мельник М.М. та Гавриленко Р.В. Серед запрошених на засіданні були присутні представники Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії: економіст Ватуля А.О. та заступник директора з адміністративно-господарської роботи Загривий Р.А., директор ТОВ «Полтава-теплоенерго Божко О.Л., представники ЗМІ.

Важливі питання, після розгляду і обговорення яких членами виконкому прийнято відповідні рішення, стосувалися встановлення і корегування тарифів. У зв’язку із необхідністю приведення діючих тарифів до економічно-обґрунтованого рівня (через підвищення мінімальної заробітної плати, зростання цін на енергоносії, матеріальні ресурси тощо) прийнято рішення про зміну тарифів на послуги з водопостачання, які надаються Хорольским АПК ПДАА та корегування тарифів ТОВ «Полтава-теплоенерго» на теплову енергію, виготовлену твердопаливними котельнями.

З 01 травня 2018 року вступлять у дію нові тарифи на послуги з водопостачання для ХАПК у розмірі 9,00 грн. з ПДВ за 1 м.куб., а також на теплову енергію, вироблену твердопаливними котельнями ТОВ "Полтава-теплоенерго" у розмірі 1542,90 грн. за 1 Гкал без ПДВ.

Окрім того, виконавчим комітетом затверджено заходи по проведенню загальноміського двомісячника  чистоти і благоустрою на поточний рік. Затверджено квартирну чергу, персональний перелік осіб в якій оприлюднено на сайті в розділі «Доступ до публічної інформації».  Затверджено акти та надано дозвіл на видалення дерев на території міста. Прийняті рішення про надання дозволів на проведення робіт будівельного характеру тощо.

 

Відеозапис засідання виконавчого комітету – завантажити.

Оголошення
     
Друге планове засідання виконавчого комітету

19 лютого 2019 року о 14-00 год. відбудеться друге планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Засідання Спортивної ради

8 лютого 2019 року о 16-00 год. відбудеться круглий стіл за участі представників Спортивної ради при виконавчому комітеті Хорольської міської ради, депутатів міської ради 7 скликання та активістів громади за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
Нова Пошта

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net