Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

З повагою до мудрих літ
2020-07-07

У день, коли східні слов’янські народи святкують одне з головних магічних древніх свят сонячного календаря – Івана Купала, довгожителька Манжос Ольга Василівна відзначає своє особисте свято – День народження. 6 липня 2020 року іменинниці виповнилося вже 97 років. Представники виконавчого апарату Хорольської міської ради не порушують добрих традицій і на виконання міської цільової соціальної програми «Турбота на 2020 рік» продовжують вітання довгожителів Хорола.

Їх не так багато у нашому місті, тож вони заслуговують особливої уваги та турботи. Міський голова Сергій Волошин разом із керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету Мариною Тарабан приєднався до поздоровлень її найближчих і найрідніших людей. Ольга Василівна виховала і виростила доньку та сина, дочекалася внуків і правнуків. І не лише власних дітей вона окутала материнським теплом і ласкою. На життєву долю мудрої жінки випала відповідальна місія – виховувати дітей з тяжкою долею в дитячому будинку.

Хочеться висловити щирі слова вдячності й доземно вклонитися за таку благородну життєву справу, відповідальне батьківство і подароване обездоленим дітям повноцінне дитинство. Нехай же на схилі літ ті любов і піклування повернуться сторицею і тепер діти, внуки та правнуки запалюють вогники щастя й зігрівають теплом душі.

З Днем народження, дорога наша Ольго Василівно! Здоров’я Вам міцного, родинного благополуччя, нових радісних світанків і тільки добрих звісток щодня. Бажаю зустріти ще не одне своє квітуче літо й насолоджуватися кожним моментом життя у колі близьких та рідних. Многая літа!

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

Оголошення
     
Позапланове засідання виконкому

25 лютого 2021 року о 8-30 год. відбудеться четверте позапланове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37 

     
     
Чергова сесія

26 лютого 2021 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання 7 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, 1 Травня, 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net