Обговорення проектів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Я МАЮ ПРАВО

радіо телебачення життя false працівників неможливо зв’язку свято доступ інформація x-none володіє отримана правдиво перекручувань професійне різних суспільно людей об’єднує
З Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!
2018-11-16

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку,

дорогі ветерани благородної справи!

Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом! Українці щорічно відмічають це свято 16 листопада після підписання відповідного Указу Президента України 11.11.1994 року № 667/94.

«Хто володіє інформацією, той володіє світом», – сказав колись державний діяч Великої Британії Вінстон Черчилль. Неможливо заперечити, що інформація в сучасному світі – це стратегічний ресурс. Для усіх нас дуже важливо мати вільний доступ до інформації, тримати руку на пульсі подій, завжди бути в курсі новин і мати можливість спілкуватися без просторових і часових обмежень. 

Неможливо уявити наше життя без сучасних засобів комунікації: телебачення, Інтернет-мережі, радіо та інших інформаційних технологій. Саме вони активно увійшли в наше повсякденне життя, стали невід’ємною і незамінною його частиною.    

Від вашої оперативності, об’єктивності, неупередженості, відповідальності залежить, наскільки якісно, швидко, точно, правдиво, без перекручувань буде отримана і сприйнята людьми інформація. Професійне свято працівників радіо, телебачення та зв’язку об’єднує людей різних суспільно важливих і необхідних професій. Ваша щоденна праця забезпечує доступ до інформаційного простору різним верствам населення, тому заслуговує шани і поваги.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, наснаги, професійного зросту, творчих ідей та втілення їх у життя. Нехай усі ваші плани, задуми й ідеї будуть реалізовані!

З повагою – міський голова Сергій Волошин!

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

20 серпня 2019 року о 14:00 год. відбудеться десяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Оголошення!

КП "Комунсервіс" ставить до відома мешканців міста Хорола, що 01 серпня 2019 року з 07:00 год. до 19:00 год. буде тимчасово припинено водопостачання по всій території у зв'язку з ліквідацією аварії на водопровідній мережі. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net