Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

З Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!
2020-11-16

Шановні працівники та ветерани радіо, телебачення, зв’язку!

Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом! Українці щорічно відмічають це свято 16 листопада після підписання відповідного Указу Президента України 11.11.1994 року № 667/94. «Хто володіє інформацією, той володіє світом», – сказав колись державний діяч Великої Британії Вінстон Черчилль. Неможливо заперечити, що інформація в сучасному світі – це стратегічний ресурс.

Для усіх нас дуже важливо мати вільний доступ до інформації, тримати руку на пульсі подій, завжди бути в курсі новин і мати можливість спілкуватися без просторових і часових обмежень.

Неможливо уявити наше життя без сучасних засобів комунікації: телебачення, Інтернет-мережі, радіо та інших інформаційних технологій. Саме вони активно увійшли в наше повсякденне життя, стали невід’ємною і незамінною його частиною.    

Від вашої оперативності, об’єктивності, неупередженості, відповідальності залежить, наскільки якісно, швидко, точно, правдиво, без перекручувань буде отримана і сприйнята людьми інформація. Професійне свято працівників радіо, телебачення та зв’язку об’єднує людей різних суспільно важливих і необхідних професій. Ваша щоденна праця забезпечує доступ до інформаційного простору різним верствам населення, тому заслуговує шани і поваги.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, наснаги, професійного зросту, творчих ідей та втілення їх у життя. Нехай усі ваші плани, задуми й ідеї будуть реалізовані!

 

З повагою – міський голова Сергій Волошин!

Оголошення
     
Оголошення для споживачів природного газу

Хорольська ДЕГС Миргородського УЕГС повідомляє, що через виконання робіт на газопроводі високого тиску 25 серпня 2022 р. з 7-00 до 17-00 год. буде тимчасово припинено газопостачання у с.Грушине Лубенського району 

     
     
Позачергове засідання виконавчого комітету

10 серпня 2022 року о 14-00 год. відбудеться сімнадцяте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 78а

     
     
Чергове засідання виконавчого комітету

16 серпня 2022 року о 14-00 год. відбудеться вісімнадцяте засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул. Незалежності, 78а

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net