Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

З Днем місцевого самоврядування!
2020-12-07

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Реалії сьогодення ставлять перед нами непросте завдання – спільними зусиллями побудувати державу європейського зразка. Зараз ми всі стоїмо на порозі нових змін, які несе реформа децентралізації влади. Перед нами з’являється чимало викликів, але й відкривається безліч нових можливостей для більш якісного рівня життя людей в громадах.

Державна влада передає, розширює повноваження та фінансові ресурси якнайближче до людей – органам місцевого самоврядування. Саме міські ради та їх виконавчі комітети матимуть широкі повноваження аби бути спроможними вирішувати усі місцеві питання, але при цьому нести пряму відповідальність за надання населенню якісних сучасних послуг. Найближчими до людей були й залишаються органи місцевого самоврядування, і тому високий професіоналізм, компетентність та самовіддана праця їх працівників мають бути закладені в фундаментальну основу розбудови й розвитку громад.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів та лідери територіальних громад! Від чистого серця вітаю Вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування, який стоїть в ряду знакових державних дат із здобуття незалежності та державотворення.

Бажаю кожному, хто працює на благо територіальних громад, відстоює запити та інтереси людей, міцного здоров’я, витримки, терпіння і наснаги. Величезна вдячність ветеранам самоврядних органів влади за відданість почесній справі, досвід та мудрість, які стали для нас взірцевим прикладом.

Дорогі мої колеги! Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку!

 

З повагою – Хорольський міський голова Сергій Волошин!

Оголошення
     
Позапланове засідання виконкому

25 лютого 2021 року о 8-30 год. відбудеться четверте позапланове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м. Хорол, вул. Незалежності, 37 

     
     
Чергова сесія

26 лютого 2021 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання 7 сесії Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, 1 Травня, 4

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net