Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

державної служби народу україни професійного відзначається світі україни! процесі цього вашого нагоди вітання прийміть щиросердні працюйте завзято зміцнення авторитету плі
З Днем державної служби!
2020-06-23

Зважаючи на роль державної служби у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, 4 квітня 2003 року Указом Президента України встановлено професійне свято – День державної служби. Щорічно воно відзначається 23 червня, але цього року через коронавірусну пандемію відбудеться без урочистих святкувань. Однак, попри складні епідемічні та соціально-економічні обставини в країні й світі, що склалися, ми не можемо забувати в цей день про тих, хто бере участь у державотворчому процесі і самовіддано служить народу.

Цього дня у світі також відзначається День державної служби Організації Об'єднаних Націй та Міжнародний день вдів, а в Україні –  річниця оприлюднення першого Універсалу про автономію України. Відзначення професійного свята українських державних службовців у один день із Днем державної служби ООН тільки підкреслює його значущість.

Усі ми хочемо жити в політично неупередженій, цивілізованій, конкурентоздатній, високорозвиненій державі з визнаним міжнародним авторитетом, у якій людські, національні  цінності та якість життя населення є пріоритетними. Напряму все це залежить від професійної компетентності, професіоналізму, ентузіазму, старанності, позитивного іміджу та високих моральних якостей слуг народу.

Шановні працівники та ветерани державної служби України! Прийміть щиросердні вітання з нагоди вашого професійного свята! Будьте впевненими у завтрашньому дні й працюйте не менш плідно та завзято задля зміцнення Вашого авторитету і поваги серед громадян.

Нехай Ваша надзвичайно важлива соціально-гуманітарна місія супроводжується успіхами та ефективними результатами на користь народу, якому Ви покликані служити вірно, фахово й прозоро. Здоров’я Вам міцного, світлих життєвих обріїв, родинної злагоди й благополуччя, стабільності в усіх її проявах, миру, успіхів та нових здобутків у ім’я майбутнього України!

 

З повагою – міський голова Сергій Волошин!

 

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

1 липня 2020 року о 9-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

26 червня 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net