Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Волонтерський рух у Хорольській громаді наближає перемогу України
2022-03-17

У цей нелегкий для всіх нас час важливо вистояти заради перемоги України, заради її територіальної цілісності й свободи. Надважливу місію у цьому напрямку виконують громадські активісти, які докладають максимум зусиль у волонтерській діяльності. Щодня, ризикуючи власним життям, волонтери Хорольської міської територіальної громади забезпечують доставку зібраної гуманітарної допомоги військовим у зони бойових дій та цивільним мешканцям населених пунктів, які найбільше постраждали від ворожих обстрілів і ракетно-бомбових ударів.

За понад три тижні воєнного стану в країні Центр гуманітарної допомоги Хорольської міської ТГ на волонтерському фронті зробив чимало добрих справ. Волонтерський актив Хорольщини об’єднав небайдужих місцевих мешканців, представників місцевої влади, старост, приватних підприємців, фермерів, керівників та працівників загальноосвітніх навчальних закладів, керівників та трудові колективи сільськогосподарських і промислових підприємств громади різних форм власності.

Так, зокрема, опорний заклад «Хорольська гімназія» став одним із головних осередків волонтерської діяльності. У пункті прийому на базі школи зібрано продукти харчування, медикаменти, теплий одяг, речі першої необхідності та поліетиленову плівку для пошкоджених в результаті обстрілів та бомбардувань вікон. Зібрану гуманітарну допомогу доставлено у Полтаву, Охтирку та населені пункти Харківської, Дніпропетровської, Запорізької областей. Усього волонтерами здійснено 12 маршрутів, у тому числі за умов вкрай небезпечного пересування до військової частини в Харкові.

Для військових у зони бойових дій виготовлено та доставлено понад 100 маскувальних сіток. Про безпеку наших захисників на лінії вогню подбали учні, вчителі, мешканці міста й старостинських округів. Значну підтримку надали місцеві с/г та промислові підприємства крупами, цукром, ковбасними виробами, халвою, соняшниковою олією, дитячими молочними сумішами швидкого приготування та питною водою.

Група волонтерів із Вишневого старостинського округу регулярно здійснює поставки гуманітарної допомоги для потреб ЗСУ в Охтирку, Полтаву, Харків та Харківську область. Заради наближення перемоги наші сміливі земляки доставляють гуманітарними коридорами теплі речі, провізію та медикаменти воїнам світла, ризикуючи власним життям. Вони здійснили вже 5 небезпечних маршрутів і на цьому не зупиняються. Виконали навіть спецзамовлення по доставці взуття для військових 48 розміру, який вдалося знайти через налагоджені комунікативні канали між волонтерами усіх регіонів країни.

Значну підтримку волонтерам по збору гуманітарних вантажів забезпечили старости і працівники старостатів, відділи та структурні підрозділи міської ради, школи, дитячі садочки, фізичні та юридичні особи різних форм власності, активісти громади.

Волонтери нашого краю стали прикладом згуртованості навколо патріотичної ідеї й прагнення до перемоги. Вони стали містком між тими, хто може допомогти і тими, хто потребує будь-якої підтримки. Щира вдячність кожному, хто всім серцем, помислами і справами вірить в Україну, в її перемогу і наближає цю довгождану мить. Слава Україні!

P.S.: на фото маленький харків'янин із гостинцями від волонтерів з Хорольщини.

 


  Автор: Ірина ГРИГОРАШ

Оголошення
     
Увага! Оголошення про проведення конкурсу!

Про проведення конкурсу для визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області

     
     
Оголошення для споживачів природного газу

Хорольська ДЕГС Миргородського УЕГС повідомляє, що через виконання робіт на газопроводі високого тиску 25 серпня 2022 р. з 7-00 до 17-00 год. буде тимчасово припинено газопостачання у с.Грушине Лубенського району 

     
     
Позачергове засідання виконавчого комітету

10 серпня 2022 року о 14-00 год. відбудеться сімнадцяте позачергове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 78а

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.1 Травня, №4 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net