Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Вітання з Великоднем!
2020-04-18

Шановні хорольці, славні українці, дорогі віряни!

Цього року 19 квітня усі християнські церкви світу відзначають Великдень – свято Воскресіння Господнього, яке є головним для християн. Особливо приємно, що Христос об’єднує усіх: православних, греко-католиків, римо-католиків та протестантів, які відзначають цю величну подію в один день. Це найсвітліше християнське свято вже дві тисячі років дбайливо зберігає любов усього людства, яка буде передаватися у формі духовних надбань через роки, віки й тисячоліття. Тож ми маємо плекати в своїх серцях любов до ближніх і вміти прощати образи і кривди, щоб передати високу моральність, найкращі християнські традиції наших предків наступним поколінням.

У цей весняний сонячний день ми зичимо один одному усіх життєвих благ та особливо щедрі на побажання, які сповнені радістю, добром, оптимізмом і неймовірним духовним піднесенням.

Великдень – це найбільше свято любові і самопожертви, перемоги добра над злом. Воно символізує перемогу над смертю Ісуса Христа, який прийняв смерть за наші гріхи і спасіння усього людства від страшних бід. Воскресіння Христове свідчить, що вічне небесне життя перемагає земну смерть і доводить, що добро завжди долає зло.

Христове Воскресіння уособлює любов до ближніх, толерантність, милосердя, віру, надію, торжество добра над злом і початок нового життя, яке дає нам упевненість і сподівання на те, що будь-які труднощі можна пережити і здолати заради щасливого майбутнього. Нехай же в цей день сповниться вселенської Христової радості кожна українська душа!

Нехай Всевишній пошле нам усім мудрості та єднання сердець, добрих помислів, бажань і плідних результатів праці. Сумлінно працюючи з любов’ю до рідного краю ми здатні перетворити свою домівку на райський куточок! Кожній родині бажаємо миру і злагоди, душевного тепла, радості, достатку та Божої ласки!

І хоч цього року, через карантинні обмеження, ми святкуємо Великдень у незвичному для нас форматі – у стінах власних осель, а не храмів, проте віра від цього не повинна слабнути.

Христос Воскрес! Славімо Його та укріпляймо віру!

Оголошення
     
Чергове засідання сесії

1 липня 2020 року о 9-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

26 червня 2020 року о 14-00 год. відбудеться пленарне засідання 79 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул. Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net