Обговорення проєктів рішень
     
     
     

Полтавська обласна рада

Асоціація міст України

Полтавська ОДА

Сайт Президента України

Сайт газети Вісті Хорольщини

Полтавський обласний центр зайнятості

Безоплатна правова допомога

Правовий вісник

Вітання довгожительки нашого міста
2020-06-11

Уже 91-ше своє літо зустріла довгожителька Хорола – Микитенко Ганна Кирилівна. 10 червня міський голова Сергій Волошин завітав до іменинниці на гостину разом зі своїми колежанками – моєю заступницею Яною Карманською та керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету Мариною Тарабан.

Вітальну місію виконали із щирими привітаннями, солодким подарунком, увагою та звичайними добрими словами у такий святковий день. Наш неочікуваний візит приємно вразив іменинницю, тому вона не приховувала своїх щирих емоцій зі сльозами радості.

Привітали хорольчанку поважного мудрого віку з Днем народження та поспілкувалися про буденне життя у затишній літній веранді з видом на квітучий сад з розкішними трояндами. Ганна Кирилівна – уродженка Новоіванівки Хорольського району. Більша частина її життя промайнула в Новоаврамівці, де вийшла заміж, створила сім’ю, сумлінно працювала в колгоспі та була вправною господинею у власному господарстві. На її долю припали й тяжкі воєнні роки, які забрали щасливі роки юності й перетворили на непрості випробування.  

На схилі літ жінка переїхала на постійне місце проживання у Хорол до своєї доньки Віри Якимівни та зятя Миколи Яковича Микитенок, які й по цей день піклуються й турботливо доглядають рідну людину. Уже понад 16 років іменинниця мешкає в нашому місті, тому з упевненістю її можна назвати хорольчанкою. Та й до душі їй припав Хорол, де вона зустріла свою спокійну забезпечену старість в оточені уважних і люблячих дітей.

Побажаймо Ганні Кирилівні доброго здоров’я, сил, наснаги, бадьорості духу і зустріти ще не одне своє квітуче літо в колі найближчих людей.

 

Автор: Ірина ГРИГОРАШ

 

Оголошення
     
Засідання виконавчого комітету

18 серпня 2020 року відбудеться десяте планове засідання виконавчого комітету Хорольської міської ради за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
     
Чергове засідання сесії

22 липня 2020 року о 9-00 год. відбудеться пленарне засідання 80 сесії Хорольської міської ради (на подвір'ї) за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 37

     
Архів оголошень
ХОРОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37800, м.Хорол, вул.Незалежності (колишня Карла Маркса), №37 тел./факс (05362)33-3-44 E-mail: hmr37@ukr.net